Logo Pracuj.pl

Dyrektor sprzedaży

LARK LEISURE HOEMS Sp. z o.o.O firmie

  • Szwajcaria
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z producentem najwyższej jakości kolagenu i kosmetyków z siedzibą w Szwajcarii w zakresie rozwoju sprzedaży na nowych rynkach
  • realizacja celów sprzedażowych
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • analiza działań konkurencji

Nasze wymagania

  • min 5 lat doświadczenia na stanowisku menedżerskim w strukturach sprzedaży w branży kosmetycznej,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość technik sprzedaży,
  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • elastyczną formę współpracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe + prowizje zależne od uzyskiwanych wyników,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Dyrektor sprzedaży, Szwajcaria