Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor sprzedaży

Practic

  • Targowisko 499A, Targowisko (pow. wielicki)
    Targowisko (pow. wielicki), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna
  • Робота для іноземців
    без польської

Practic

499A

Targowisko (pow. wielicki)

Twój zakres obowiązków

  • Współudział w tworzeniu strategii sprzedaży i odpowiedzialność za jej wdrożenie.

  • Zbudowanie profesjonalnego zespołu sprzedaży i rozwinięcie zwinnego systemu zarządzania zespołem sprzedażowym.

  • Wdrożenie modelu doskonałości operacyjnej w systemie zarządzania procesami sprzedażowymi.

  • Rozwój biznesu w Polsce i za granicą – identyfikacja i pozyskiwanie nowych klientów, szczególnie w segmencie sieci handlowych.

  • Zarządzanie podległym zespołem – pilnowanie, aby odpowiednie osoby robiły odpowiednie rzeczy w odpowiedni sposób.

  • Wyznaczanie celów sprzedażowych dla siebie i swojego zespołu i konsekwentna ich realizacja - pełna odpowiedzialność za ambitne cele rozwoju biznesu Practic.

  • Wdrożenie systemu planowania strategicznego w firmie, w oparciu o kaskadowanie celów strategicznych.

  • Nadzór i odpowiedzialność w zakresie wyników sprzedaży: cele przychodów i rentowności, bieżąca kontrola budżetu i optymalizacja kosztów.

  • Współudział w integrowaniu funkcji sprzedaży i marketingu w firmie.

  • Śledzenie trendów i zdarzeń rynkowych, aby stale identyfikować nowe możliwości dla rozwoju biznesu.

Nasze wymagania

  • Minimum trzy lata doświadczenia w zarządzaniu sprzedażą, najlepiej w środowisku dużych firm i / lub korporacji.

  • Co najmniej pięcioletnie doświadczenie w sprzedaży.

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności zarządcze (osobowość lidera, umiejętność delegowania zadań, mierzenia wyników).

  • Zdolność do osiągania ambitnych celów w zwinnym i szybkim tempie.

  • Doskonałe umiejętności analityczne, umiejętność słuchania, ciekawość.

  • Imponujące zdolności do szybkiego nawiązywania profesjonalnych relacji i podtrzymywania znajomości.

  • Doświadczenie w pracy z CRM,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

  • Nowa wiedza z zakresu zarządzania sprzedażą i marketingu.

To oferujemy

  • Samodzielne stanowisko zarządcze dla Senior Managera, z realnym wpływem na strategię rozwoju firmy, możliwość realizowania własnych autonomicznych rozwiązań wspierających wzrost firmy.

  • Przestrzeń do rozwijania Twojego potencjału w zakresie zarządzania.

  • Możliwość pogłębiania wiedzy, zdobywania nowych kompetencji i doświadczenia w Firmie Wzrostu.

  • Atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe i bardzo atrakcyjny system premiowy.

  • Benefity w postaci opieki medycznej, karty Multisport,

  • Samochód służbowy, komputer, telefon.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Twoja rola

Jako Dyrektor sprzedaży będziesz odpowiedzialn-y/-a za wdrożenie nowej strategii sprzedaży i długofalowy rozwój biznesu Practic, wykorzystując przy tym potencjał nowego zakładu produkcyjnego i przywództwo produktowe, które chcemy w rynku realizować. W rezultacie będziesz odpowiada -ł/-a za zbudowanie profesjonalnego zespołu sprzedażowego i systemu zarządzania sprzedażą, zapewniając Practic zdolność ekspansji w segmencie sieci retail w Polsce i za granicą.

Practic

Practic Sp. z o.o. s.k.a. to producent i dystrybutor jakościowych kolekcji akcesoriów kuchennych wykonanych z bio tworzywa – ekologicznej alternatywy dla plastiku oraz kolekcji z drewna i metalu. Nasze kolekcje przeznaczone są dla klientów, którzy cenią sobie trendy i nowoczesność i dla których ważna jest troska o zrównoważony rozwój planety. Corocznie poszerzamy swoją gamę produktów o nowe rozwiązania oraz zdobywamy nowe rynki zbytu. Jesteśmy obecni już w ponad 20 krajach.

Przewiń do profilu firmy