Ta oferta pracy jest nieaktualna od 511 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Sprzedaży (tektura falista)

  • mazowieckie
  • Dyrektor/Prezes
  • 24.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Coberon Sp. z o.o. jest częścią Coberon Chronos Group - międzynarodowej firmy doradczej, umieszczonej na liście Deloitte’s Technology Fast 500 EMEA. Firma cieszy się uznaniem na rynku pracy stałej i tymczasowej, a także outsourcingu rozwiązań informatycznych dla szeregu firm z listy Fortune 500. Grupa posiada oddziały w 50 lokalizacjach na świecie.

    Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży opakowań, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Zadania:

    • odpowiedzialność za politykę handlową firmy,
    • zarządzanie działem handlowym,
    • opracowywanie strategii i planów sprzedaży oraz nadzór nad ich realizacją,
    • inicjowanie i podejmowanie decyzji zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży,
    • badanie rynku i monitoring działań konkurencji,

    Wymagania:

    • kilkuletnie doświadczenia na podobnym stanowisku w branży opakowań z tektury falistej lub branży pokrewnej,
    • wykształcenie wyższe,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).
    • umiejętność zarządzania zespołem do kilku osób,
    • wiedza z zakresu B2B oraz doświadczenie w dziale handlowym,
    • doświadczenie w przygotowaniu oraz wdrażaniu strategii handlowej,
    • szeroko rozwinięte umiejętności negocjacji i współpracy z klientem,
    • zdolności organizacyjne, komunikatywność.
    Oferujemy:
    • pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • możlwosć rozowju zawodowego,
    • atarkcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów
    • niezbędne narzędzia pracy
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

    Równocześnie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"