Dyrektor Sprzedaży w Sektorze Budownictwa

ILLUSTRO Doradztwo S.C.O firmie

8 000‐10 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Bytom, Gliwice, Katowice, Rybnik, Zabrze

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Dyrektor

Dla naszego Klienta, prężnie działającej firmy budowlanej, realizującej projekty na terenie całej Polski, której specjalizacją są pokrycia dachowe oraz fasady, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Dyrektor Sprzedaży w Sektorze Budownictwa [rekrutacja prowadzona online]

Miejsce pracy: Opole

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie oraz realizacja polityki sprzedaży
  • Pozyskiwanie nowych klientów na realizacje usług podwykonawczych w projektach inwestycyjnych
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami oraz kreowanie wizerunku firmy na rynku
  • Prowadzenie spotkań i negocjacji handlowych, reprezentowanie firmy w kontaktach biznesowych
  • Kierowanie zespołem wsparcia sprzedaży
  • Nadzór oraz koordynacja procesu przygotowywania i kosztorysowania ofert
  • Utrzymywanie kontaktu z przedstawicielami firm, biorących udział w procesie budowlanym- inwestorem, generalnym wykonawcą oraz dostawcami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - w obszarze szeroko rozumianego budownictwa
  • Doświadczenie w branży budowlanej – min. 5 lat
  • Wiedza na temat rynku, produktów, rozwiązań budowlanych – segmenty rynku, trendy rynkowe, technologie budowlane, konkurencja, wiodący inwestorzy, generalni wykonawcy, dostawcy itp.
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania długofalowych, partnerskich relacji z klientem
  • Prawo jazdy kat. B – gotowość do częstych podróży służbowych na terenie całej Polski
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - 7000 zł netto podstawy
  • Wysokie zarobki prowizyjne
  • Samochód, laptop oraz telefon służbowy
  • Pracę w firmie należącej do liderów w branży budowlanej
  • Możliwość rozwoju zawodowego na samodzielnym stanowisku, możliwość kształtowania polityki firmy

Administratorem danych jest ILLUSTRO Doradztwo S.C. z siedzibą w Opole 45-131, Cygana 4.

Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się pod linkiem Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

KRAZ: 6257

Informacji w sprawie rekrutacji udziela:

Magdalena Mróz
tel. 604 411 788

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy