Dyrektor Sprzedaży w Sektorze Jednostek Samorządów Terytorialnych

Columbus Energy S.A.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie strategii, planów oraz oferty sprzedaży dla klienta biznesowego w sektorze jednostek samorządu terytorialnego

  • zarządzanie zespołem Key Account Managerów

  • odpowiedzialność za wynik sprzedażowy podległego Zespołu

  • budowanie długofalowych relacji z klientami Firmy

  • rozwijanie kompetencji sprzedażowych w podległym Zespole

  • szkolenie, wdrażanie i praca z zespołem w terenie

  • ciągła analiza i wdrażanie procesów zapewniających wysoką efektywność sprzedaży

  • ciągły monitoring rynku i działań konkurencji

Nasze wymagania

  • mocne doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu rozproszonymi strukturami sprzedażowymi

  • doświadczenie w sprzedaży dla Jednostek Samorządów Terytorialnych (sprzedaż OZE będzie dodatkowym atutem)

  • znajomość ustawy o zamówieniach publicznych oraz zagadnień prawno-biznesowych (warunek konieczny)

  • odnoszenie sukcesów sprzedażowych dla Jednostek Samorządów Terytorialnych (Gminy, Miasta, Powiaty, Województwa

  • silna orientacja na realizację celów oraz zarządzanie poprzez cele

  • wysoko rozwinięte zdolności managerskie

  • doświadczenie i łatwość nawiązywania relacji biznesowych

  • zaangażowanie i umiejętność motywowania

  • dynamika w działaniu

  • czynne prawo jazdy kategorii B

  • gotowość do pracy w terenie (Polska)

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku Odnawialnych Źródeł Energii

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole

  • wpływ na rozwój firmy i możliwość wdrażaniu własnych pomysłów

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • karta MultiSport

  • niezbędne narzędzia pracy

Jesteśmy najczęściej wybieranym dostawcą domowej fotowoltaiki w Polsce – oferujemy nowoczesne i ekologiczne rozwiązania dla domów, firm i rolników. Dostarczamy kompleksową obsługę klienta oraz opiekę posprzedażową.

Tworzymy zespół ludzi, którzy wierzą, że dzięki energii ze Słońca nasz świat może być lepszy – zarówno pod względem ekologii, jak i ekonomii.

Oferujemy Klientom dostęp do przyszłości – poprzez instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii oraz pompy ciepła. Rozwijamy też rozwiązania dla elektromobilności.

Przewiń do profilu firmy