Oferta pracy

Dyrektor Sprzedaży

Klient Pracuj.plO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Dyrektor

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zadania:

  • Współtworzenie strategii sprzedaży, aktywne poszukiwanie przewag i nisz rynkowych;
  • Ścisła współpraca z Zarządem spółki i menagerami operacyjnymi w zakresie pozyskiwania nowych klientów w obszarze usług utrzymania czystości;
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji handlowych;
  • Przygotowywanie ofert handlowych;
  • Przygotowywanie analiz oraz kalkulacji kosztów zapewniających właściwą wycenę kontraktów handlowych;
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji związanej z ofertowaniem i zleceniami;
  • Analiza rynku lokalnego (identyfikacja potencjalnych klientów) oraz konkurencji;
  • Bieżąca analiza efektywności działań sprzedażowych i marketingowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne;
  • Minimum 3 lata doświadczenia w sprzedaży usług utrzymania czystości obsłudze klienta w kanale B2B;
  • Praktyka w przygotowywaniu kalkulacji kosztów, ofert i umów handlowych;
  • Mile widziana znajomość ustawy o przetargach;
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, komunikacyjne i prezentacyjne;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Samochód służbowy (także do użytku prywatnego);
  • Podstawowe narzędzia pracy;
  • Kafeteryjny system benefitów.

Prosimy o umieszczenie informacji o oczekiwanym wynagrodzeniu w aplikacji

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy