Oferta pracy

Dyrektor Sprzedaży

Antal Sales & MarketingO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Nasz Klient, jeden z wiodących deweloperów mieszkaniowych z wieloletnią tradycją działalności na rynku w Polsce, poszukuje Kandydata na kluczowe stanowisko, łączące pracę operacyjną z wyzwaniami strategicznymi:

Numer ref.: Nr ref.: Sales Director 02/2020
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Współtworzenie, wdrażanie i realizacja strategii sprzedaży zgodnie z planem operacyjnym;
  • Realizacja założonych wyników, podejmowanie działań mających na celu wzrost skuteczności i efektowności podejmowanych działań;
  • Zarzadzanie podległym zespołem (w tym zespołem rozproszonym);
  • Definiowanie zadań dla zespołu i nadzór nad ich poprawną realizacją;
  • Aktywne budowanie i utrzymywanie standardów obsługi Klientów, w tym badania ich potrzeb, negocjacje warunków umowy;
  • Monitorowanie rynku nieruchomości i jego bieżąca analiza;
  • Aktywna, ścisła współpraca z Działem Marketingu.

W przypadku kandydatów z doświadczeniem wykraczającym poza zarządzanie strukturami Sprzedaży, możliwe jest zdefiniowanie szerszego niż wskazany powyżej zakresu odpowiedzialności.

WYMAGANIA:
  • Poparte sukcesami doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w strukturach sprzedaży w firmie deweloperskiej lub w zarządzaniu sprzedażą produktów inwestycyjnym Klientom zamożnymwarunek konieczny;
  • Proaktywna postawa oparta na osobistym zaangażowaniu;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności przywódcze, umiejętność rozwoju i budowania ambitnych, skutecznych zespołów;
  • Doświadczenie we wdrażaniu nowych rozwiązań, zarządzaniu zmianą;
  • Zrozumienie biznesu, umiejętności analityczne i planowania strategicznego;
  • Umiejętność przekładania strategii na działania operacyjne;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji, budowania relacji.
OFERTA:
  • Wybitnie ciekawa praca na eksponowanym stanowisku, w rosnącej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B z atrakcyjnym systemem bonusowym, narzędzia pracy (w tym samochód klasy premium) i rynkowy pakiet benefitów;
  • Unikalne możliwości dalszego rozwoju ścieżki kariery zawodowej - zdefiniowane opcje awansu.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne