Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Sprzedaży

Assertive Career MentoringO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór pracy zespołu sprzedaży i marketingu.

  • Realizacja planów sprzedaży na rynku krajowym.

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami.

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz rozwój biznesu na terenie Polski.

  • Budowanie oraz realizacja strategii sprzedażowej.

  • Analiza działań konkurencji.

  • Odpowiedzialność za proces negocjacji, przygotowywania ofert i prezentacji oraz spotkań z potencjalnymi Klientami.

  • Raportowanie i analizowanie wyników sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

  • Wysoko rozwinięte kompetencje menedżerskie.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

  • Strategiczne zarządzanie zasobami ludzkimi oraz strategiczne planowanie sprzedażowe.

  • Umiejętności prowadzenia negocjacji z uwzględnieniem długotrwałej współpracy.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Pełen pakiet benefitów pracowniczych.

  • Samochód służbowy.

Assertive Career Mentoring

Assertive Career Mentoring to międzynarodowa firma doradczo-rekrutacyjna. Nasze usługi obejmują pełen cykl życia managera w organizacji: executive search, programy outplacementowe, assessment & development centers, coaching, mentoring oraz szkolenia dla kadry zarządzającej, a także badanie kultury organizacyjnej.

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma dystrybuująca sprzęt techniczny. Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Dyrektor Sprzedaży.

Przewiń do profilu firmy