Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Dyrektor Sprzedaży

HRK S.A.

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor
  • rekrutacja zdalna

Dla Naszego klienta, firmy technologicznej o ugruntowanej pozycji na polskim rynku, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Opracowanie oraz zarządzanie ogólną strategią sprzedaży spółki;
  • Rozwój sprzedaży w kanale e-commerce;
  • Doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu rozproszonymi strukturami sprzedażowymi;
  • Prowadzenie negocjacji z kluczowymi kontrahentami:
  • Wsparcie merytoryczne i handlowe w prowadzeniu negocjacji z klientami strategicznymi;
  • Koordynowanie projektów sprzedażowych i procesów pozyskiwania strategicznych kontraktów;
  • Odpowiedzialność i nadzór nad realizacją budżetu oraz bieżące monitorowanie wskaźników biznesowych.

Wymagania:

  • Min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, związanym z budowaniem strategii sprzedaży oraz zarządzaniem zespołami handlowymi;
  • Min. 5-letnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży usług do dużych firm z różnych segmentów rynku;
  • Doświadczenie w sprzedaży dla Jednostek Samorządów Terytorialnych będzie dodatkowym atutem;
  • Biegłość w prowadzeniu negocjacji i prezentacji handlowych;
  • Doświadczenie w koordynowaniu dużych projektów sprzedażowych.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na polskim rynku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę;
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (ZFŚS);
  • Dużą samodzielność i niezależność w realizacji celów biznesowych.

Ogłoszenie archiwalne