Oferta pracy

Dyrektor Sprzedaży

ORBA Sp. z o.o.

  • Domaniewska 28, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • rekrutacja zdalna

Domaniewska 28

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za tworzenie i wdrażanie strategii sprzedaży oraz strategii działań marketingowych

  • Prognozowanie, budżetowanie i planowanie sprzedaży, osiąganie określonych warunków i celów sprzedaży

  • Zarządzanie zespołem sprzedaży i marketingu

  • Bieżąca kontrola kosztów działu sprzedaży i marketingu

  • Negocjacje warunków z kluczowymi klientami firmy

  • Budowa systemów raportowania kluczowych wskaźników KPI, nadzorowanie i optymalizacja bieżących procedur

  • Reprezentowanie firmy, nawiązywanie i utrzymywanie długoterminowych i strategicznych relacji z klientami

Nasze wymagania

  • Minimum 6-letnie doświadczenie w sprzedaży usług IT

  • Znajomość rynku usług IT dla eCommerce

  • Doświadczenie w sprzedaży międzynarodowej

  • Doświadczenie w budowaniu strategii sprzedaży

  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność analitycznego myślenia

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i przywódcze

  • Wysokie kompetencje negocjacyjne

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1)

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office

  • Wykształcenie wyższe

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub współpracę B2B - w zależności od preferencji

  • Bezpłatne kursy językowe, kartę sportową, opiekę zdrowotną

  • Rzeczywisty wpływ na rozwój firmy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku dla lokalnych i globalnych marek

  • Stałą wymiana doświadczeń i wiedzy

  • Wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia

Zajmujemy się projektowaniem, wdrażaniem i rozwijaniem serwisów oraz aplikacji z obszaru e-commerce dla klientów B2B i B2C. Odbiorcami naszych rozwiązań IT są polscy oraz zagraniczni klienci - realizujemy projekty m.in. dla firm z USA, Kanady, Meksyku, Brazylii, Szwecji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Turcji, Danii, Norwegii i Estonii. Jesteśmy częścią Lingaro Group.

Przewiń do profilu firmy