Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Sprzedaży

SMA Consulting Małgorzata Nowotna

umowa o pracę
10 00014 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
12 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna pierwsza sprzedaż innowacyjnego rozwiązania dla klientów HoReCa

  • Stworzenie strategii i procedur sprzedażowych

  • Rekrutacja, szkolenie i zarządzanie zespołem sprzedażowym

  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji biznesowych

  • Prowadzenie szkoleń dla klientów

  • Zarządzanie budżetem działu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą na rynku HoReCa oraz z klientem biznesowym

  • Umiejętność prowadzenia negcjacji

  • Doświadczenie w zarządzaniu rozproszona strukturą sprzedaży

  • Wysoki poziom kompetencji menadżerskich - szukamy lidera który w dynamicznym otoczeniu poprowadzi zespół do realizacji ambitnych wyzwań sprzedażowych

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • możliwość stworzenia działu będącego sukcesem szybko rozwijającej się organizacji

  • możliwość realnego wpływu na rozwój firmy

  • elastyczny czas pracy

O nas

Dla szybko rosnącego start-upu, którego założycielami są liderzy rynku HoReCa oraz nowych technologii, poszukujemy szefa działu sprzedaży, który stworzy zespół i strategię najlepszą na rynku. To projekt dający wiele swobody w działaniu, wymagający kreatywności dla której wsparciem jest stojący za nim inwestor, fundusz VC oraz doświadczony zespół zarządzający spółką. Celem firmy jest dostarczenie najlepszych rozwiązań technologicznych dla segmentu HoReCa w Polsce i w Europie