Oferta pracy

Dyrektor Sprzedaży

EAGLE RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, międzynarodowego lidera z sektora produktów Beauty, poszukujemy Dyrektora sprzedaży.

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedażowych i celów dystrybucyjnych

  • Utrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi partnerami biznesowymi oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • Operacyjne organizowanie i zarządzanie pracą zespołu sprzedażowego

  • Kontrola oraz analiza efektywności działań operacyjnych regionów

  • Odpowiedzialności za realizację budżetów

  • Raportowanie wyników do Zarządu Spółki

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w kanale super i hipermarketów/ sklepów małopowierzchniowych/ sieci lokalnych

  • Orientacji i konsekwencji w realizacji celów sprzedażowych

  • Umiejętności interpersonalnych i przywódczych

  • Wysokiego poziomu kompetencji menadżerskich i strategicznego myślenia

  • Umiejętności prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji

  • Pełnej dyspozycyjności i gotowości do odbywania podróży służbowych

  • Aktualnego prawa jazdy kat B

Pracodawca oferuje

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe, zgodne z kompetencjami i doświadczeniem

  • Klarowny system premiowy

  • Służbowe narzędzia pracy (samochód, telefon komórkowy, laptop)

  • Dodatkowe benefity pozapłacowe