Oferta pracy

Dyrektor Sprzedaży

HR Level Up

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Mamy przyjemność współpracować z jedną ze spółek dużej międzynarodowej firmy z branży automotive.

Nasz klient to lider na rynku producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz silników morskich i przemysłowych. Jest jedną z najlepiej znanych i najbardziej szanowanych marek na świecie, stanowi uosobienie najważniejszych wartości — jakości, bezpieczeństwa i dbałości o środowisko naturalne.

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie oraz utrzymywanie prawidłowych, efektywnych i trwałych relacji z klientami

  • Tworzenie i realizacja planów sprzedaży oraz wynajmu długoterminowego

  • Tworzenie polityki cenowej oraz sprzedażowej

  • Uczestnictwo w strategicznych negocjacjach sprzedażowych

  • Podejmowanie działań w celu wzmacniania pozycji firmy na rynku

  • Budowanie zaangażowanego i zmotywowanego zespołu sprzedażowego, nastawionego na realizację wyznaczonych celów i osiągającego najwyższe możliwe wyniki

  • Zarządzanie podległym zespołem sprzedażowym w oparciu o wartości

  • Odpowiedzialność za prawidłową realizację procesu sprzedaży uwzględniającego logistykę dostaw, fakturowanie i sprawozdawczość

  • Stałe monitorowanie realizacji celów pionu sprzedaży oraz wdrażanie działań mających na celu osiąganie planowanych wyników

  • Dbałość o ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych podległego zespołu

  • Planowanie, organizacja i kontrola procesów w ramach powierzonego obszaru odpowiedzialności

  • Dbałość o wizerunek firmy

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 8 lat doświadczenia w strukturach sprzedaży produktów inwestycyjnych (B2B)

  • Minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołem

  • Dojrzałość biznesowa, doświadczenie w zarządzaniu długoterminowymi relacjami z klientami biznesowymi

  • Silna orientacja na rynek, umiejętność dostrzegania potrzeb rynku i zmian niezbędnych dla dalszego rozwoju firmy

  • Silna orientacja na wyniki i determinacja do osiągania założonych celów

  • Otwarta, komunikatywna osobowość, umiejąca pracować z klientami oraz w zespole

  • Wykształcenie wyższe

  • Płynna znajomość języka angielskiego (poziom C)

  • Dyspozycyjność – częste wyjazdy i delegacje służbowe

Pracodawca oferuje

  • Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie składające się z podstawy + premii rocznej

  • Narzędzia pracy, w tym samochód służbowy

  • Rozszerzony pakiet opieki medycznej, kartę sportową, ubezpieczenie na życie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

HR Level Up

HR Level Up to zaufany partner wielu polskich oraz międzynarodowych firm w zakresie doradztwa personalnego. Świadczymy usługi doradztwa strategicznego w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Przewiń do profilu firmy