Oferta pracy

Dyrektor Sprzedaży

PreZero Warszawa

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie budżetu rozwoju w swoim zakresie odpowiedzialności;

  • Tworzenie budżetów handlowych;

  • Nadzór nad tworzeniem oferty handlowej i procesem sprzedaży;

  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami;

  • Proponowanie klientom nowych rozwiązań w zakresie gospodarki odpadami oraz sprzedaż usług wykraczających poza sprecyzowane przez Klienta potrzeby i oczekiwania;

  • Koordynacja współpracy pomiędzy podległymi zespołami oraz pozostałymi działami spółki oraz spółkami Grupy przy projektach handlowych / wycenach;

  • Monitorowanie działań konkurencji;

  • Bieżąca analiza rynku gospodarki odpadami na potrzeby tworzenia strategii sprzedaży;

  • Nadzór nad monitorowaniem informacji zwrotnej od Klientów na temat świadczonych usług;

  • Udział w procesie reklamacji składanych przez Klientów we współpracy z innymi działami spółki i Grupy zgodnie z procedurami wewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe preferowane kierunki - Zarządzanie, Ekonomia, Ochrona Środowiska;

  • 5 lat na stanowisku kierowniczym;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym;

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office);

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Umiejętność sprawnego realizowania wielu zadań, ustalenia priorytetów, bardzo dobrej organizacji czasu pracy własnej;

  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem oraz pracy pod presją czasu;

  • Dyspozycyjność i samodzielność;

  • Komunikatywność;

  • Kreatywność i energiczność;

  • Entuzjazm i zaangażowanie.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Rynkowe wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i kompetencji,

  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Karnety sportowe umożliwiające bezpłatny udział w zajęciach i korzystanie z obiektów sportowych na terenie całej Polski,

  • Możliwość rozwoju zawodowego, udziału w szkoleniach i kursach językowych,

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i międzynarodowych standardach pracy,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Duży zakres samodzielności oraz odpowiedzialności.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

PreZero jest jednym z wiodących dostawców usług w zakresie gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy dlatego, że zatrudniamy najlepszych ludzi. Pora powiększyć nasz zespół! Poszukujemy zaangażowanych pracowników, którzy potrafią szybko dostosować się do zmieniających się wyzwań naszego rynku, chcą pracować w ekscytującym, obiecującym oraz innowacyjnym środowisku i rozwijać się razem z nami.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli uważasz, że ta oferta jest dla Ciebie i spełniasz nasze oczekiwania to aplikuj już dziś.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatkami i kandydatami.