Oferta pracy

Dyrektor Sprzedaży

Rekrutacja ukrytaO firmie

  • Warszawa

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Dyrektor/Prezes

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą informatyczną, z młodym, dynamicznym zespołem i otwartą kulturą pracy. Nasze usługi realizujemy w obszarze systemów klasy SAP CRM i SAP ERP dla dużych klientów biznesowych.

Zadania:

  • Opracowanie i realizacja strategii i planów sprzedaży
  • Inicjowanie i podejmowanie działań zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi partnerami biznesowymi
  • Przygotowanie ofert handlowych
  • Monitorowanie rynku i konkurencji
  • Koordynacja działań handlowych i marketingowych
  • Analiza efektywności zrealizowanych celów i zadań

Wymagania

  • Znajomość rynku rozwiązań informatycznych SAP
  • Doświadczenie w sprzedaży usług IT
  • Praktyka w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji i sprzedaży B2B
  • Zdolność budowania i podtrzymywania relacji z partnerami biznesowymi
  • Orientacja na wyniki
  • Zaangażowanie i dyscyplina pracy
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • Udział we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań
  • Elastyczność formy zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy