Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Sprzedaży

Rhenus Delivery Services Sp. z o.o.O firmie

Rhenus Delivery Services Sp. z o.o.

Komitetu Obrony Robotników 45b

Warszawa

Twój zakres obowiązków

▪ budowanie strategii w celu wzrostu sprzedaży w zakresie usług oferowanych Rhenus (Home Delivery & High Tech)

▪ budowanie silnego i zmotywowanego zespołu

▪ koordynowanie i realizacja wyznaczonych planów sprzedaży, budżetu i strategii handlowej we współpracy z podległym zespołem

▪ odpowiedzialność za obszar marketingu poprzez budowanie silnej marki oraz dobrego wizerunku firmy

▪ inicjowanie zmian w produktach i nowych usługach wynikających ze zidentyfikowanych potrzeb Klientów

▪ pozyskiwanie nowych Klientów, przygotowywanie ofert oraz prowadzenie negocjacji handlowych

▪ budowanie profesjonalnych relacji z Klientami

▪ aktywne badanie rynku, monitoring działań konkurencji oraz trendów rynkowych

▪ współpraca z międzynarodowymi strukturami Grupy Rhenus w ramach realizacji strategii rozwoju

▪ raportowanie do Dyrektora Zarządzającego

Nasze wymagania

▪ min. 5-letnie doświadczenie w rozwoju sprzedaży i utrzymywaniu relacji z klientami w branży TSL

▪ min. 3-letnie doświadczenie w zarzadzaniu zespołem handlowym (motywowanie, ocena pracownika, stawianie i rozliczanie celów)

▪ silna motywacja i konsekwencja w realizacji zdefiniowanych celów oraz umiejętność efektywnego działania w dynamicznym środowisku

▪ bardzo dobra znajomość procesów transportowych i logistycznych

▪ umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów oraz analitycznego i logicznego myślenia

▪ wysoki poziom umiejętności interpersonalnych

▪ wykształcenie wyższe

▪ umiejętność budowania stabilnych, długoterminowych relacji z Klientami i partnerami biznesowymi

▪ znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

▪ gotowość do podróży krajowych i czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

▪ stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

▪ pracę w międzynarodowej, rodzinnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i ogólnopolskim zasięgu

▪ znaczący wpływ na wyznaczenie kierunków rozwoju firmy

▪ swobodę działania i samodzielność w powierzonym obszarze

▪ wynagrodzenie zależne od wyników pracy

▪ narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)

▪ pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa Multisport, bony na Święta, ubezpieczenie)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Rhenus Delivery Services Sp z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu skupiającego ponad 290 oddziałów na całym świecie z ponad 16 tysiącami Pracowników, świadczących pełen wachlarz usług logistycznych. Specjalizujemy się w obsłudze branż High Tech i Home Delivery. Realizujemy dostawy z wniesieniem i montażem w wykwalifikowanych obsadach przy użyciu specjalistycznego sprzętu.

Przewiń do profilu firmy