Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Sprzedaży

ASTRA S.A.O firmie

  • Warszawa, Sękocin Stary (pow. pruszkowski)

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Dyrektor/Prezes

ASTRA S.A. - lider w branży artykułów szkolnych i biurowych - w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje osoby na stanowisko:

Zadania:

  • kreowanie kierunków rozwoju sprzedaży w kanale tradycyjnym, nowoczesnym, e-commerce
  • opracowywanie planów sprzedaży, narzędzi wsparcia  marketingowego i ich wdrażanie
  • realizowanie ambitnych celów sprzedażowych,
  • optymalizacja zyskowności
  • utrzymywanie i rozbudowa relacji z klientami oraz pozyskiwanie nowych odbiorców,
  • organizowanie i prowadzenie negocjacji z klientami, uzgadnianie warunków handlowych i okresowych akcji promocyjnych
  • inicjowanie i podejmowanie działań wspierających wzrost udziału w rynku
  • budowanie silnych marek oraz pozytywnego  wizerunku firmy,
  • zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za sprzedaż,
  • monitorowanie, analiza działań i oferty  konkurencji w celu poszukiwania szans rozwoju i kreowania zmian w ofercie produktowej,
  • ścisła współpraca z Zarządem, kadrą managerską , w szczególności  (Product Development ,Marketing, Logistyka) w celu podniesienia dynamiki sprzedaży,

Wymagania:

  • minimum kilkuletnie doświadczenie w zakresie strategicznego zarządzania sprzedażą
  • znakomite umiejętności w zakresie komunikacji, budowania relacji, negocjacji,
  • efektywne zarządzanie zespołami sprzedażowymi w różnych kanałach
  • przedsiębiorczość, samodzielność, inicjatywa, optymizm
  • systematyczność, determinacja oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
  • rozwinięte zdolności analityczne
  • znakomita organizacji pracy własnej i pracowników
  • silna orientacja na realizację celów
  • gotowość do częstych podróży służbowych
  • wykształcenie wyższe,
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • nieograniczony rozwój osobisty i zawodowy na rzecz lidera wprowadzającego kilkaset nowych produktów rocznie;
  • realny wpływ na biznes,
  • możliwość wdrażania swoich pomysłów, wysoki poziom samodzielności w zakresie kształtowania strategii sprzedaży i funkcjonowania podległego obszaru biznesowego
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub współpracę B2B wraz z systemem motywacyjnym,
  • konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o elastyczne formy współpracy, niezbędne narzędzia pracy (w tym auto służbowe), finansowanie lub dofinansowanie pakietów benefitów (pakiet medyczny Medicover, ubezpieczenie grupowe na życie, rabaty pracownicze , benefity  wypoczynek, rekreacja, restauracje )
  • miłą i efektywną współpracę z zespołem managerów, doświadczonych specjalistów i ekspertów branżowych,

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne