Dyrektor Sprzedaży

Klient Pracuj.pl

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Rekrutujemy dla

Naszego Klienta - dynamicznie rozwijającej się grupy z branży spożywczej, posiadającej w swoim portfolio kilka firm o profilu produkcyjno–handlowym oraz partnerów biznesowych w całej Europie, zatrudni osobę, która będzie partnerem dla Zarządu oraz pozostałych członków management team i obejmie stanowisko:

Dyrektora Sprzedaży

Kandydatów prosimy o załączenie CV w języku polskim oraz angielskim

Twój zakres obowiązków

  • Czynny udział w budowanie strategii sprzedażowej i cenowej w zakresie oferowanych produktów

  • Budowanie strategii marketingowej dla oferowanych produktów

  • Ustalanie celów krótko i długoterminowych – w tym nadzór nad ich realizacja - dla podległego zespołu w tym przygotowanie systemu premiowego dla obszaru sprzedaży

  • Realizacja celów budżetowych i nadzór nad kosztami podległych działów

  • Udział w budowie procesu planowania dla organizacji w zakresie danych sprzedażowych

  • Udział w przygotowywaniu analiz i raportów dla podległego obszaru

  • Budowanie relacji z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych

  • Wdrażanie narzędzi/ rozwiązań ułatwiający dostęp do danych związanych z działaniami sprzedażowymi

  • Monitorowanie rynku i konkurencji

Wymagania pracodawcy

  • Kilkuletnie doświadczenie w realizacji podobnych zadań w średniej wielkości organizacji

  • Doświadczenie w skuteczny zarządzaniu zespołem rozproszonym

  • Umiejętność prowadzenia skutecznych negocjacji i rozmów handlowych

  • Umiejętności analityczne

  • Zorientowanie na cel oraz wynik

  • Język angielski na poziomie biznesowym

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel

Pracodawca oferuje

  • Niezbędne narzędzia (telefon, samochód, laptop)

  • Elastyczna forma zatrudnienia w zależności od preferencji: Uop lub B2B

  • Rozwój w strukturach organizacji

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą