Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Dyrektor sprzedaży

LARK LEISURE HOEMS Sp. z o.o. O firmie

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z producentem najwyższej jakości kolagenu i kosmetyków z siedzibą w Szwajcarii w zakresie rozwoju sprzedaży na nowych rynkach

  • realizacja celów sprzedażowych

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • analiza działań konkurencji

Nasze wymagania

  • min 5 lat doświadczenia na stanowisku menedżerskim w strukturach sprzedaży w branży kosmetycznej,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • bardzo dobra znajomość technik sprzedaży,

  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • elastyczną formę współpracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe + prowizje zależne od uzyskiwanych wyników,

  • niezbędne narzędzia pracy.