Dyrektor sprzedaży zagranicznej

HIREWISE NEGACZ BORAWSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

12 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Piotrków Trybunalski

    Piotrków Trybunalski, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest drukarnia tekstylna, która zajmuje się znakowaniem odzieży, ma szeroką ofertą skierowaną do klientów biznesowych i indywidualnych. Od 2005 roku są na rynku i z lokalnego przedsiębiorstwa dzięki rozwojowi stali się firmą o ogólnopolskim zasięgu oraz perspektywą na jeszcze więcej.

Obecnie firma mierzy się z nowym wyzwaniem, którym jest zaistnienie na rynkach zagranicznych. W związku z tym pojawiła się potrzeba zatrudnienia Dyrektora Sprzedaży Zagranicznej. Jeżeli masz doświadczenie w analizie i określaniu potencjału rynków docelowych, potrafisz opracować strategię wejścia na nowy rynek, wiesz, jak zbudować i sukcesywnie rozwijać zespół sprzedaży B2B to ta oferta jest dla Ciebie!

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i określenie potencjału rynków docelowych (rynki europejskie)

  • Opracowanie strategii wejścia na rynki (określenie Buyer Persony i segmentów, sposobów pozyskiwania leadów)

  • Zbudowanie procesu sprzedaży (przygotowanie planu sprzedaży, ustalenie KPI)

  • Stworzenie planu na budowę zespołu sprzedażowego, następnie rekrutacja i prowadzenie zespołu handlowców oraz nadzór nad właściwym poziomem wiedzy merytorycznej

  • Współpraca z działem marketingu w zakresie reklam

  • Analiza sprzedaży oraz analityka rynku i konkurencji oraz opracowywanie strategii sprzedażowej

Wymagania pracodawcy

  • Umiejętność budowania i zarządzania zespołem sprzedaży eksportowej

  • Doświadczenie w budowaniu sprzedaży B2B od zera na jednym z rynków: Niemcy, Austria, Szwecja, Norwegia lub Dania (warunek konieczny)

  • Doświadczenie w samodzielnym pozyskiwaniu znaczących klientów zagranicznych

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu leadów przez prospecting

  • Kompetencje analityczne

  • Praktyczna znajomość procesu i technik sprzedaży

  • Doświadczenie w pracy z CRM

  • Komunikatywna znajomość j.angielskiego

Mile widziane

  • Doświadczenie targowe

  • Doświadczenie na rynku reklamowym w obszarze znakowania odzieży i gadżetów

Pracodawca oferuje

  • Pełne wdrożenie produktowe i w proces produkcyjny w siedzibie firmy w Poznaniu (trwający około 2 miesiące)

  • Pracę stacjonarną w siedzibie firmy w Poznaniu, pracę hybrydową lub zdalną (konieczne wizyty w siedzibie 2 dni w miesiącu)

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B

  • Wynagrodzenie składające się z podstawy w wysokości 12 000 – 20 000 zł netto + VAT oraz system permiowy: do wypracowania, uzależniony od wyników sprzedażowych

  • Narzędzia niezbędne do komfortowego wykonywania pracy - laptop, telefon

  • Pracę od poniedziałku do piątku w elastycznych godzinach

  • Możliwość dołączenie do młodego zespołu z rodzinną atmosferą, gdzie jest stały kontakt z właścicielami i można liczyć na ich wsparcie

Rekrutacja

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Proces rekrutacyjny będzie się składał z weryfikacji CV, wideo rozmowy kwalifikacyjnej, drugiej rozmowy z elementami Assessment Center. Na koniec każdego etapu wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.