Oferta pracy

Dyrektor Sprzedaży Zagranicznej

ARRA GROUP SP. Z O.O. SP. K. O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i realizacja strategii rozwoju sprzedaży na rynkach zagranicznych (Europa, świat) w oparciu o misję, wizję i wartości firmowe

  • Odpowiedzialność za realizację budżetu sprzedaży oraz ustalanie i monitorowanie wskaźników KPI w podległym obszarze biznesowym

  • Wdrażanie nowoczesnych rozwiązań biznesowych

  • Optymalizacja procesów oraz kosztów z tym związanych

  • Budowanie partnerstwa biznesowego kształtującego profesjonalne standardy pracy oraz zapewniającego wsparcie dla biznesu

  • Promowanie właściwych postaw oraz praktyk rozwojowych umożliwiających osiąganie celów biznesowych

  • Ścisła współpraca z komórkami wspierającymi sprzedaż na rynkach zagranicznych

Nasze wymagania

  • Minimum 7 letniego doświadczenia na stanowisku Menedżerskim odpowiadającym za sprzedaż i rozwój biznesu w branży TSL (doświadczenie w sprzedaży międzynarodowej będzie silnym atutem)

  • Doświadczenia w tworzeniu bądź współtworzenia strategii sprzedaży oraz przeprowadzania zmian strukturalnych i/lub organizacyjnych

  • Rozwiniętych kompetencji menedżerskich, umiejętności budowania zaangażowania i partnerstwa w zespole

  • Wykształcenia wyższego (kierunek: logistyka, ekonomia itp.)

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. C1 (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)

  • Bardzo dobrej znajomości zagadnień finansowych, budżetowych oraz wskaźników operacyjnych

  • Elastyczności i umiejętności dostosowania się do dynamicznego i zmieniającego się otoczenia

  • Wysokiej kultury osobistej, ambicji i determinacji w osiąganiu celów

  • Otwartości kulturowej i otwartości na drugiego człowieka

  • Zaangażowania w pracę na rzecz osiągania sukcesu przez Zespół

  • Wykazywania pozytywnej i optymistycznej postawy, czerpania energii z pracy i sukcesów

  • Gotowości do odbywania częstych podróży służbowych (w tym międzynarodowych)

To oferujemy

  • Dużą samodzielność działania oraz wpływ na strategiczne decyzje biznesowe

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę bądź zatrudnienie na podstawie kontraktu B2B

  • System premiowy

  • Auto służbowe klasy premium

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowy urlop

ARRA GROUP SP. Z O.O. SP. K.

ARRA to lider w segmencie europejskiej ekspresowej logistyki farmacji, specjalizujemy się w transporcie farmaceutycznym, chłodniczym oraz transporcie materiałów niebezpiecznych (ADR), w warunkach temperatury kontrolowanej.

Szukamy ludzi z pasją i zaangażowaniem, poszukujących możliwości rozwoju, czyli dokładnie takich jak MY.

Przewiń do profilu firmy