Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Stoczni

Szkuner Sp. z o.o.O firmie

  • Portowa 22
    Władysławowo, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

Szkuner Sp. z o.o.

Portowa 22

Władysławowo

„Szkuner” Sp. z o.o. jest zdywersyfikowaną, pionową zintegrowaną firmą z branży morskiej. W swoim portfolio posiadamy stocznię remontową specjalizującą się w remontach jednostek pływających do 220 t.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego,
  • Minimum 5-letniego doświadczenia na kierowniczym stanowisku w branży okrętowej,
  • Praktycznej wiedzy w zakresie zarządzania produkcją,
  • Silnego nastawienia na osiąganie wyznaczonych celów oraz odpowiedzialności za wynik,
  • Samodzielności w działaniu,
  • Gotowości do rozwiązywania niestandardowych zagadnień,
  • Umiejętności budowania i kierowania zespołem,
  • Znajomości języka angielskiego.

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie całokształtem działań operacyjnych Stoczni i odpowiedzialność za jej wyniki,
  • Nadzór nad terminowością i realizacją prac remontowych na jednostkach pływających,
  • Kontrola kosztów produkcji,
  • Wprowadzanie nowych rozwiązań technologicznych w procesie produkcji,
  • Sprawowanie nadzoru nad przestrzeganiem przepisów BHP i ppoż.

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Pracę na decyzyjnym stanowisku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwości rozwoju zawodowego.

Ogłoszenie archiwalne