Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1317 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Strategiczny

  • Warszawa, mazowieckie
  • Dyrektor/Prezes
  • 10.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Agencja Doradztwa Personalnego JOBHOUSE Sp. z o.o. (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów – znanej firmy szkoleniowej reprezentującej jednego z najznakomitszych międzynarodowych coachów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

    DYREKTOR STRATEGICZNY
    Miejsce pracy: Warszawa
    nr ref. DYR/STR/SZK

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe, mile widziane MBA
    • minimum kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu firmą na stanowisku Dyrektora, wyższego kierownictwa lub zarządzanie własną firmą
    • doświadczenie w pracy na rynkach międzynarodowych
    • doświadczenie w pracy z marketingiem (mile widziane internetowym)
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
    • znajomość rynku szkoleń miękkich i rozwoju osobistego, a także szkoleń dla korporacji
    • język angielski biegły w mowie i piśmie

    Oczekiwane cechy idealnego kandydata:

    • łatwo nawiązuje relacje, potrafi przyciągać do siebie ludzi
    • działa systematycznie, jest skoncentrowany na wyznaczonym celu
    • umie połączyć wiele rzeczy w jeden wspólny cel
    • myśli przyszłościowo, przewiduje i planuje wiele kroków naprzód
    • traktuje przeszłość jako informację zwrotną
    • czuje się swobodnie wśród osób wpływowych i majętnych w kraju i za granicą, zarówno w świecie show-biznesu jak i korporacyjnym
    • zna zachowania ludzi pełniących funkcje zarządcze, dyrektorskie – jest obyty w ich towarzystwie, ma szeroko pojętą klasę, tak samo się nosi, wygląda, kreuje,
    • tzw. peak performer i high achiever, pracujący z pasją i ambitny
    • nie ma zawodowych planów trenerskich ani coachingowych
    • jest asertywny i potrafi bronić własnej opinii niezależnie od opinii innych
    • kieruje się obok nastawionej na rezultaty skuteczności także relacyjnością i realizacją wizji

    Obowiązki:

    • wypromowanie marki i osoby coacha na całym świecie, zapewnienie uczestnictwa w największych wydarzeniach związanych z branżą rozwoju osobistego
    • stworzenie systemu umożliwiającego sprzedaż produktów szkoleniowych niezależnie od bieżących działań właściciela spółki poprzez działalność e-commerce oraz stworzenie zespołu trenerskiego.
    • nawiązanie współpracy, oraz wprowadzenie produktów do korporacji: szkolenia zamknięte dla pracowników, występy motywacyjne, praca z najwyższym kierownictwem nad wizją i strategią firm
    • rozwój firmy
    • zarządzanie budżetem i planowanie polityki finansowej
    • wybór strategii i narzędzi do efektywnej realizacji
    • zarządzanie istniejącym zespołem i jego rozbudowa

    Oferujemy:

    • globalne wyzwania i ambitne cele do realizacji
    • zarządzanie firmą o dominującej pozycji na rynku oraz światowym poziomie produktów i usług
    • pracę z wyjątkowymi klientami: najwyższą kadrą zarządzającą w dużych firmach, osobami znanymi, na wysokim poziomie intelektualnym
    • współpracę w warunkach nieustannego rozwoju intelektualnego, emocjonalnego i relacyjnego
    • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki współpracy

    Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie cv oraz kilka słów, dlaczego jest Pan/i odpowiednim kandydatem na to klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.".