Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Struktury Sprzedaży

PROLIFE sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • budowanie zespołu sprzedaży

  • zarządzanie pracą zespołu sprzedażowego

  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

  • wspieranie rozwoju sieci handlowców oraz mentoring sprzedażowy

Nasze wymagania

  • co najmniej dwuletnie letnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (warunek konieczny bez którego Państwa aplikacja nie będzie rozpatrywana)

  • co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku kierownika lub dyrektora handlowego

  • pełna dyspozycyjność oraz systematyczność

  • wysoki poziom motywacji i ukierunkowanie na sukces

To oferujemy

  • realny rozwój zawodowy oraz szansę wdrażania własnych pomysłów i koncepcji

  • stabilną pracę w rozwijającej się spółce

  • atrakcyjne wynagrodzenie w postaci części zasadniczej (15 000 PLN) oraz premii uzależnionej od wyników

  • niezbędne narzędzia służbowe: auto oraz telefon

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu