Logo Pracuj.pl

Dyrektor Szkoły dla Dorosłych

GRUPA PASCALO firmie

  • Zawiercie
    Zawiercie, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • dyrektor
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór pedagogiczny nad działalnością placówki.
  • Zatrudnianie kadry pedagogicznej.
  • Rozliczanie czasu pracy podległej kadry.
  • Nadzór nad prawidłową realizacją programów nauczania,
  • Nadzór nad organizacją i bieżącym funkcjonowaniem placówki.
  • Organizacja i nadzór nad egzaminami przy współpracy z OKE.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe.
  • Samodzielność i dobra organizacji pracy.
  • Dyspozycyjność /praca również w weekendy/.
  • Znajomość prawa oświatowego.
  • Przygotowanie pedagogiczne.
  • Stopień awansu zawodowego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Umowę o pracę (cały lub dla nauczyciela czynnego zawodowo pół etatu).
  • Ciekawą i rozwijającą pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Niezbędne narzędzia pracy – telefon, laptop,
  • Nowoczesne wyposażenie i środki dydaktyczne,
  • Motywujące wynagrodzenie.
  • Szeroki system premiowania.
  • Możliwość rozwoju osobistego i zdobywania doświadczeń w firmie będącej liderem w branży.

O nas

W Szkołach PASCAL pracuje blisko 400 osób. Istniejemy już ponad 10 lat! Jesteśmy blisko naszych pracowników i klientów. Kształcimy młodzież i osoby dorosłe, posiadając uprawnienia szkół publicznych.

Dyrektor Szkoły dla Dorosłych, Zawiercie