Oferta pracy

Dyrektor Szkoły Fundacji JiM

Fundacja JiM

7 00011 000 brutto / mies.
  • Tatrzańska 105, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • rekrutacja zdalna

Tatrzańska 105

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy osoby, którą motywuje udzielanie młodym ludziom pomocy w rozwoju i umożliwianie im niezależnej dorosłości i która jest gotowa realizować się wypełniając poniższe obowiązki:

  • Zarządzanie Szkołą JiM zgodnie z misją, wizją i wartościami Fundacji JiM

  • Zarządzanie ok. 35-osobowym zespołem

  • Sprawowanie nadzoru pedagogicznego w Szkole JiM (w zależności od uprawnień kandydata)

  • Włączanie się w realizację działań zmierzających do tworzenia perspektywy rozwoju całej organizacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie w zarządzaniu placówką edukacyjną

  • Silne zorientowanie na realizację celów

  • Zdolności przywódcze służące realizacji celów przez członków zespołu

  • Umiejętność budowania zespołu skupionego wokół wartości organizacyjnych

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację

To oferujemy

  • Pracę na pełen etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Możliwość skorzystania z pracy zdalnej w wybrane dni

  • Możliwość uzupełniania wiedzy na tematy związane z oferowaną terapią

  • Ciekawą, pełna wyzwań pracę pośród ludzi pełnych pasji

  • Możliwość rozwoju i realizacji szczytnej misji organizacji JiM

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • bony towarowe

Fundacja JiM tworzy lepszy świat dla osób z autyzmem. Świat, w którym każda osoba ze spektrum autyzmu może zrealizować swój potencjał. Fundacja m.in. prowadzi własne placówki diagnostyczne i edukacyjne: Klinikę JiM, Przedszkole terapeutyczne oraz Szkołę terapeutyczną dla uczniów w spektrum autyzmu. Fundacja zatrudnia ponad 130 osób. Poszukujemy pracowników chcących na swoim stanowisku realizować misję Fundacji i pracować zgodnie z naszymi Wartościami, do których zaliczamy odwagę w podejmowaniu wyzwań, odpowiedzialność i poszanowanie różnorodności.

Fundacja JiM jest organizatorem-gospodarzem Kongresu Autism-Europe, który odbędzie się w 2022 r.

Przewiń do profilu firmy