Ta oferta pracy jest nieaktualna od 264 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor szkoły

  • Gniezno, wielkopolskie pokaż mapę
  • Dyrektor/Prezes
  • 26.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    COSINUS to sieć szkół ogólnokształcących i policealnych. Nasze szkoły posiadają uprawnienia szkół publicznych oraz status ośrodków egzaminacyjnych OKE. Poszukujemy doświadczonego, bardzo dobrze zorganizowanego, lubiącego wyzwania:
    Dyrektora szkoły

    Opis stanowiska:

    • Nadzór pedagogiczny nad działalnością placówki,
    • Odpowiedzialność za jakość nauczania,
    • Zatrudnianie i rozliczanie czasu pracy podległej kadry,
    • Nadzór nad prawidłową realizacją programów nauczania,
    • Nadzór nad organizacją i bieżącym funkcjonowaniem oddziału,
    • Kontakt z instytucjami nadzorującymi funkcjonowanie placówki,
    • Bieżący nadzór oraz zarządzanie podległym placówką,
    • Praca w weekendy i popołudniami.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe,
    • Kurs kwalifikacyjny lub studia podyplomowe z zakresu zarządzania w oświacie,
    • Minimum 5 lat doświadczenia pedagogicznego w pracy (preferowane szkoły ponadgimnazjalne),
    • Samodzielność i dobra organizacji pracy,
    • Dyspozycyjność,
    • Znajomość prawa oświatowego.

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
    • Nowoczesne wyposażenie i środki dydaktyczne,
    • Zatrudnienie w oparci o umowę cywilnoprawną.

    Zainteresowane osoby prosimy o przysyłanie CV za pomocą przycisku aplikowania na dole ogłoszenia.

    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie w przesyłanej aplikacji klauzuli:

    "Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych - (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)".