Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Szkoły Policealnej

GoWork.pl Serwis Pracy

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • budowanie pozytywnego wizerunku szkoły w lokalnym środowisku

  • realizacja planu rozwoju działalności edukacyjnej firmy

  • efektywne zarządzanie podległym zespołem,

  • prowadzeniem i nadzorem nad dokumentacją szkolną

  • organizacją procesu kształcenia w podległej placówce

  • bieżącą kontrolą realizacji podstawy programowej

Nasze wymagania

  • gen managera

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenia w pracy w szkole dla dorosłych

  • znajomość przepisów oświatowych

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne

  • samodzielność i inicjatywa w działaniu

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji

  • atrakcyjny system premiowy

  • miłą i bardzo życzliwa atmosfera pracy

  • pełne wsparcie ze strony firmy oraz pracowników szkoły

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników