Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Szkoły

  • Warszawa, mazowieckie
  • Dyrektor/Prezes
  • 16.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ALMIRA PŁ sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Renomowana firma, prowadząca licea i szkoły policealne dla dorosłych, poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko dyrektora szkoły w Warszawie.

    OPIS STANOWISKA:

    • sprawowanie nadzoru nad działalnością kadry pedagogicznej,
    • nadzór nad jakością kształcenia,
    • nadzór nad dokumentacją szkoły,
    • reprezentowanie szkoły na zewnątrz m.in. w Urzędzie Miasta i Kuratorium Oświaty oraz innych instytucjach,
    • planowanie i organizacja zajęć dydaktycznych,
    • nadzór nad bieżącym funkcjonowaniem szkoły,
    • zawieranie i rozwiązywanie stosunków pracy z pracownikami.

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie wyższe, kurs kwalifikacyjny lub studia podyplomowe z zakresu zarządzania w oświacie,
    • bardzo dobra znajomość prawa oświatowego,
    • dobra organizacja pracy,
    • umiejętność zarządzania zespołem,
    • komunikatywność,
    • terminowość i rzetelność,
    • umiejętność obsługi komputera (Word, Exel) i urządzeń biurowych.

    OFERUJEMY:

    • umowę o pracę,
    • pracę w rozwijającej się szkole o ogólnopolskim zasięgu,
    • pracę w dynamicznym i zespole.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv i skanu dokumentów potwierdzających kwalifikacje za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

    Prosimy o dodanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".