Oferta pracy

Dyrektor Techniczno-Operacyjny / Farmy Fotowoltaiczne

Columbus Energy S.A.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie procesami inwestycyjnymi farm fotowoltaicznych

  • całościowe zarządzanie projektami oraz sprawowanie funkcji nadzoru wykonawczego nad pracownikami oraz podwykonawcami firmy

  • nadzór nad prowadzeniem dokumentacji projektów

  • planowanie, koordynowanie i nadzorowanie realizacji projektów

  • organizowanie prac projektowych oraz budowlanych

  • negocjowanie warunków i przygotowanie umów

  • efektywne zarządzanie zespołem

  • monitorowanie realizacji zadań w sposób zapewniający terminową i efektywną realizację celów, wysoką jakość obsługi klientów oraz umacnianie pozycji na rynku

  • analizowanie otoczenia biznesowego, konkurencji i aktualnych trendów gospodarczych

  • ścisła współpraca z Zarządem Firmy

Nasze wymagania

  • ugruntowane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wysoki poziom poczucia odpowiedzialności za osiąganie celów

  • doświadczenie techniczno – handlowe w samodzielnie realizowanych projektach

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • umiejętność kosztorysowania, czytania i analizowania dokumentacji technicznej

  • znajomość podstawowych przepisów budowlanych

  • wysokie kompetencje i mocne doświadczenie w zakresie zarządzania Zespołem

  • doskonałą organizacja pracy własnej i Zespołu

  • zaangażowanie oraz inicjatywę w działaniu

To oferujemy

  • będziesz pracować u lidera rynku branży fotowoltaicznej

  • będziesz mógł realizować własne pomysły

  • masz szansę zdobycia ogromnego doświadczenia

  • gwarantujemy wyzwania i dużo ciekawych projektów

  • obejmiesz samodzielne stanowisko przy jednoczesnym wsparciu Managera

  • otrzymasz umowę o pracę na cały etat

  • możesz mieć opiekę medyczną oraz Multisport

  • wypijesz pyszną kawę – bez limitu ☺

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • karta MultiSport

  • niezbędne narzędzia pracy

Jesteśmy najczęściej wybieranym dostawcą domowej fotowoltaiki w Polsce – oferujemy nowoczesne i ekologiczne rozwiązania dla domów, firm i rolników. Dostarczamy kompleksową obsługę klienta oraz opiekę posprzedażową.

Tworzymy zespół ludzi, którzy wierzą, że dzięki energii ze Słońca nasz świat może być lepszy – zarówno pod względem ekologii, jak i ekonomii.

Oferujemy Klientom dostęp do przyszłości – poprzez instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii oraz pompy ciepła. Rozwijamy też rozwiązania dla elektromobilności.

Przewiń do profilu firmy