Oferta pracy

Dyrektor Techniczny

Tarczyński S.A.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie działalności firmy w zakresie prawidłowej eksploatacji, rozwoju i wykorzystania infrastruktury firmy

  • utrzymanie infrastruktury oraz płynności produkcji

  • określanie strategii w zakresie inwestycji, remontów oraz nadzorowanie jej realizacji

  • zatwierdzanie kluczowych decyzji związanych z zakupami technicznymi oraz aprobowanie wydatków w granicach budżetu

  • rozwiązywanie problemów technicznych

  • planowanie, koordynowanie i nadzorowanie procedur eksploatacji maszyn

  • odpowiedzialność za stan techniczny maszyn, urządzeń i budynków

  • zapewnienie utrzymania maszyn w ciągłym bezawaryjnym ruchu

  • nadzorowanie harmonogramu przeprowadzanych przeglądów i napraw

  • weryfikowanie prób oraz implementowanie nowych systemów w fabrykach

Nasze wymagania

  • 5-letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

  • doświadczenie w automatyzacji procesów produkcyjnych (m-in. znajomość rozwiązań automatyki przemysłowej)

  • wykształcenie wyższe techniczne (Automatyka i Robotyka, Elektrotechnika, Energetyka, Mechaniczne lub pokrewne)

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikacje

  • umiejętność zarządzania, motywowania i rozliczania podległego zespołu

  • dyspozycyjność, zaangażowanie i odpowiedzialność

  • doświadczenia we współpracy z firmami zewnętrznymi w zakresie podwykonawstwa, inwestycji i modernizacji urządzeń

  • umiejętność strategicznego zarządzania podległym obszarem

  • znajomość oprogramowania SAP – PM

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • bezpłatna stołówka pracownicza

Jesteśmy innowacyjnym producentem wysokiej jakości wędlin, parówek i przekąsek białkowych, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów w Polsce, z ponad 78% udziałem rynkowym w tej kategorii.

Nasze produkty eksportowane są obecnie do 30 krajów świata na 3 kontynentach, w tym m.in. USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, czy Azji.

Od ponad 30 lat realizujemy misję naszej rodzinnej firmy, którą jest inspirowanie do mądrego odżywiania, żeby zmieniać życie na lepsze, w myśl idei – JESZ LEPIEJ, ŻYJESZ LEPIEJ.

Miejsce pracy: Ujeździec Mały (pow. trzebnicki) - 35 km od Wrocławia

Przewiń do profilu firmy