Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Techniczny ds. Produkcji

Kreisel Technika Budowlana Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor
Duża i dynamiczna firma należąca do czołówki rynku producentów materiałów budowlanych, laureat licznych nagród i wyróżnień branżowych, poszukuje osoby na stanowisko:
DYREKTOR TECHNICZNY DS. PRODUKCJI
Miejsce pracy: Poznań
Obszar działania: cały kraj

Zakres obowiązków:

  • nadzorowanie i zapewnienie efektywnego funkcjonowania pionu produkcji we współpracy z kierownikami produkcji,
  • opracowywanie i nadzór nad realizacją planów produkcyjnych,
  • optymalizacja i wdrażanie nowych rozwiązań podnoszących jakość i wydajność produkcji,
  • współudział w projektach inwestycyjnych związanych z rozwojem powierzonego obszaru,
  • bieżąca współpraca z Zarządem i działem handlowym.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (np. specjalność technologia produkcji, budownictwo, automatyka, mechanika precyzyjna),
  • 5 lat doświadczenia,
  • biegła znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość branży budowlanej mile widziana,
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych na terenie kraju,
  • czynne prawo jazdy kat. B.
Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) za pomocą przycisku aplikowania.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 oraz Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych."

Ogłoszenie archiwalne