Ta oferta pracy jest nieaktualna od 171 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Techniczny

  • Gdańsk, pomorskie
  • Kierownik
  • 04.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Control Process SA

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatki/-ta na stanowisko:

    Dyrektor Techniczny - Kierownik Projektu

    Miejsce pracy: Gdańsk
    Region: pomorskie

    Zakres obowiązków:

    • Pozyskiwanie kluczowych osób/firm podwykonawczych do realizacji kontraktów w zakresie Inżyniera Kontraktu w branży kolejowej w całej Polsce
    • Przygotowywanie budżetów dla projektów w zakresie pełnienia funkcji Inżyniera Kontraktu w oparciu o ustawę o zamówieniach publicznych w branży kolejowej
    • Ogólny nadzór nad kontraktami
    • Budowa zespołu PM

    Poszukiwane kompetencje:

    • Wykształcenie wyższe Inżynierskie / Zarządzanie / Marketing
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku 10-20 lat
    • Tworzenie i kontrola budżetów
    • Bardzo dobra znajomość w branży nadzorów projektów kolejowych
    • Umiejętności interpersonalne
    • Bardzo dobra znajomość MS Office
    • Znajomość języka angielskiego mile widziana
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Dużą swobodę w zakresie sposobu realizacji ustalonych celów
    • Stabilne i atrakcyjne warunki pracy
    • Niezbędne narzędzia do pracy
    • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
    • Umowę o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.