Oferta pracy

Dyrektor Techniczny

Klient Pracuj.plO firmie

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Definiowanie, wdrażanie i doskonalenie standardów działania w łańcuchu dostaw oraz montażu,

  • Nadzorowanie pracy Zaopatrzenia, Magazynu, Biura Obsługi Klienta, działu Realizacji (Ekip Monterskich)

  • Opracowanie i wdrożenie procedur wewnętrznych, mających zmaksymalizować efektywność i wydajność prac podległego personelu,

  • Prowadzenie sprzedaży hurtowej elementów instalacji fotowoltaicznych,

  • Współpraca z zespołem sprzedaży i działem projektowym,

  • Wsparcie merytoryczne podległych pracowników,

  • Rekrutacja i szkolenie pracowników,

  • Nadzorowanie procesu realizacji instalacji fotowoltaicznych oraz produktów komplementarnych,

  • Kontrola jakości i terminowości realizowanych prac,

  • Monitorowanie rynku OZE – transfer wiedzy do Spółki,

  • Prowadzenie raportowania poprzez udostępnione narzędzia systemowe.

  • Realizacja innych zadań zleconych przez Zarząd Spółki.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowiskach menadżerskich,

  • Kompetencje w zarządzaniu działami operacyjnymi w branży OZE lub budowlanej,

  • Praktyka we wdrażaniu nowoczesnych systemów organizacji pracy,

  • Umiejętność pracy na poziomie strategicznym, ale też operacyjnego angażowania się w kluczowe obszary (tzw. „hands-on approach”),

  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,

  • Wysoko rozwinięte zdolności przywódcze i interpersonalne pozwalające na adaptację do kultury organizacyjnej firmy,

  • Dużym atutem będzie doświadczenie w zarządzaniu produkcją typu „make to order”,.

Mile widziane

  • Skuteczność w działaniu,

  • Umiejętność pracy wielowątkowej,

  • Efektywne działanie pod presją czasu,

  • Umiejętność kontroli jakości i kosztów,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

To oferujemy

  • Praca ze znakomitymi ludźmi i doskonała atmosfera pracy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Brak dress code'u,

  • Udział w projektach wspierających środowisko,

  • Praca w perspektywicznej branży z jednymi z najlepszych specjalistów w dziedzinie OZE,

  • Niezbędne narzędzia pracy.