Oferta pracy

Dyrektor Techniczny

TREE DEVELOPMENT GROUP O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor

TREE DEVELOPMENT GROUP

Łódź

Tree Development Group Sp. z o.o. - lider w branży developerskiej w Łodzi
Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy:

Zakres zadań:

  • Zarządzanie, kontrola i bieżący nadzór nad projektami realizowanymi przez spółkę, zarówno od strony technicznej jak i finansowej,
  • Sprawowanie nadzoru nad prawidłową realizacją projektów w zakresie: terminowości i zgodności realizacji z harmonogramem, dyscypliny finansowej, funkcjonalności, zgodności z założeniami budżetowymi,
  • Organizowanie prac projektowych, opracowywanie harmonogramu realizacji
  • Czynny udział w procesie ofertowania,
  • Tworzenie i kontrolowanie budżetu projektu,
  • Współtworzenie i kontrolowanie budżetów kosztów pośrednich działu realizacji,
  • Tworzenie harmonogramów realizacji projektów, nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót zgodnie z przyjętymi harmonogramami,
  • Wybór dostawców i podwykonawców,
  • Zarządzanie podległym działem realizacji i montaży,
  • Współtworzenie planów sprzedażowych,
  • Podejmowanie wszelkich działań prowadzących do maksymalizacji rynku oraz zysku spółki.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - budowlane
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość procesu inwestycji budowlanych, w tym umiejętność oceny rozwiązań technicznych proponowanych przez wykonawców budownictwa mieszkaniowego
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami ludzi
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne: umiejętność wyciągania wniosków, proponowania rozwiązań, umiejętność budowania relacji
  • Samodzielność w działaniu
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Prawo jazdy kategoria B
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Preferowana lokalizacja woj. łódzkie

Oferta:

  • Możliwość pracy przy dużych projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Niezbędne narzędzia pracy
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk Aplikuj.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji na stanowisko Dyrektor Techniczny” zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy