Dyrektor Techniczny

  • łódzkie
  • Dyrektor/Prezes
  • 18.06.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 18.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukujemy:

    Opis stanowiska:

    • organizacja i optymalizacja wydajności pracy wydziałów produkcyjnych i utrzymania ruchu
    • podnoszenie efektywności, redukcja strat produkcyjnych oraz ustalanie programów doskonalących procesy,
    • wdrożenie oraz koordynacja systemu rozliczania produkcji,
    • kierowanie, nadzór i usprawnianie procesów produkcyjnych,
    • terminowa i jakościowa realizacja planów produkcyjnych,
    • motywowanie i ocena pracowników,
    • przygotowywanie planów produkcyjnych we współpracy z poszczególnymi działami,
    • zarządzanie dokumentacją, raportowanie,
    • planowanie i wdrażanie nowych rozwiązań,
    • nadzór nad infrastrukturą techniczną zakładu.

    Wymagania:

    • kilkuletnie doświadczenie związane z zarządzaniem zakładem produkcyjnym, bądź obszarem produkcyjnym w firmie zatrudniającej ponad 200 osób.
    • wykształcenie wyższe techniczne,
    • swobodna komunikacja w języku angielskim,
    • swobodna komunikacja w języku niemieckim - będzie dodatkowym atutem,
    • wysoko rozwinięte kompetencje w obszarze zarządzania, przywództwa, negocjacji, współpracy, pracy w grupie, komunikacji,
    • bardzo dobra organizacja pracy,
    • samodzielność, odpowiedzialność, konsekwencja i skuteczność w działaniu,
    • dyspozycyjność i elastyczność,
    • znajomość procedur i zagadnień związanych z procesami.

    Oferujemy:

    • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym,
    • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kompetencji,
    • premię uzależnioną od efektów,
    • niezbędna narzędzia pracy,
    • możliwość rozwoju.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o załączenie do aplikacji w j. polskim i angielskim następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Coberon Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Iwonickiej 37, 02-924 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z Coberon Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."