Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Techniczny

SERVICELINE SP. Z O. O.O firmie

5 5008 400 brutto / mies.
  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad procesem realizacji Inwestycji

  • Przygotowywane harmonogramów projektów i planów działania

  • Weryfikacja dokumentacji projektowej

  • Optymalizacja kosztów projektu

  • Przeprowadzenie oraz koordynowanie procesu wyboru podwykonawców

  • Nadzór i koordynacja nad realizacją zadań wykonywanych przez podwykonawców

  • Odpowiedzialność za terminowość i jakość realizowanych robót

  • Rozliczanie prowadzonych projektów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe

  • Znajomość AutoCad, Office

  • Praktyczna wiedza w obszarze technicznych warunków realizacji robót teletechnicznych

  • Znajomość systemów teletechnicznych (CCTV, SKD, SSWiN, SAP, DSO…)

  • Znajomość trendów rynkowych oraz nowych technologii

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych

  • Doświadczenie w branży Security

  • Posiadanie szkoleń i certyfikatów

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Elastyczne godziny pracy (praca w biurze i praca zdalna)

  • Możliwość rozwoju zawodowego, dostęp do pakietu dofinansowanych szkoleń

  • Dostęp do zaawansowanych technologii i nowoczesnych procesów

  • Pracę z doświadczonym zespołem w nowocześnie zarządzanej firmie

  • Przyjazną atmosferę oraz możliwość wdrażania własnych inicjatyw

  • Służbowy komputer i telefon

  • Premie

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

SERVICELINE SP. Z O. O.

Firma ServiceLine Sp. z o.o. od ponad 12 lat działa w obszarze branży Security w zakresie wdrażania nowych technologii Systemów Zabezpieczenia Technicznego, oraz w branży budowlanej w zakresie realizacji inwestycji budowy systemów teletechnicznych.

ServiceLine to innowacyjne podejście do projektowania, procesu instalacji i obsługi serwisowej. Głównym obszarem naszych działań są obiekty przemysłowe, biurowe, handlowe oraz obiekty użyteczności publicznej.

Przewiń do profilu firmy