Oferta pracy

Dyrektor Techniczny - Operacyjny

Goldman Recruitment

  • Kalisz

    Kalisz, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, firmy produkującej części maszyn i zajmującej się obróbką metali, poszukujemy Kandydata na stanowisko Dyrektora Technicznego/Operacyjnego

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie i rozwój działu technologicznego oraz jakościowego,

  • wyznaczanie celów optymalizacji organizacji produkcji, technologii i jakości,

  • ustalanie/ zatwierdzanie zmian krytycznych planu produkcji spowodowanych np. awarią maszyny,

  • planowanie inwestycji w środki trwałe w celu odtworzenia parku maszynowego, rozwoju mocy produkcyjnych,

  • analizowanie wyniku finansowego i optymalizacja procesów dla poprawy efektywności,

  • planowanie i nadzorowanie wykonania budżetu sprzedaży,

  • weryfikacja nieścisłości występujących w trakcie procesów produkcyjnych i skuteczne przeciwdziałanie w przyszłości,

  • wsparcie w przygotowywaniu ofert dla nowych zleceń,

  • zarządzanie podległym zespołem,

  • planowanie i wyznaczanie kierunków niezbędnych szkoleń kadry technicznej,

  • prognozowanie wynagrodzeń i poziomu zatrudnienia,

  • udział w rekrutacjach personelu technicznego i produkcyjnego.

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie na tożsamym stanowisku w firmie produkcyjnej,

  • doświadczenie w obszarze obróbki skrawaniem,

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem więcej niż 100- osobowym,

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • znajomość systemu jakości ISO9001, mile widziany AS9100,

  • ​umiejętność mapowania procesu produkcyjnego i skutecznego wdrażania zmian w procesie,

  • umiejętność analizy wskaźników produkcyjnych, kosztów produkcji (realna praca na takich wskaźnikach),

  • ​znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Pracodawca oferuje

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kompentecji,

  • samochód służbowy,

  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego.

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

Przewiń do profilu firmy