Oferta pracy

Dyrektor Techniczny

Devire

  • Piotrków Trybunalski

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Dyrektor TechnicznyNumer ref.: PL45737

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży przemysłu ciężkiego, zlokalizowanej w województwie łódzkim poszukujemy osoby na stanowisko: Dyrektor Techniczny.

Najważniejsze obowiązki:

  • Zarządzanie kilkudziesięcioosobowym zespołem technicznym: utrzymanie ruchu, infrastruktura, dział inwestycji. Dbanie o rozwój zespołu i poziom zaangażowania.
  • Koordynowanie działań technicznych w zakresie zewnętrznych i wewnętrznych remontów oraz inwestycji w celu zagwarantowania nieprzerwanej pracy urządzeń oraz dotrzymywania warunków dostaw zgodnie z ustaleniami z klientami.
  • Odpowiedzialność za wykonanie i rejestrację Planu Prewencji Utrzymania Produkcji.
  • Dbanie o jak najlepszy poziom bezpieczeństwa urządzeń i instalacji oraz pracowników.
  • Udział w spotkaniach grup naprawczych.
  • We współpracy z innymi Wydziałami rozwijanie działań mających na celu osiągnięcie celów jakościowych całego zakładu.
  • Ocena maszyn i urządzeń oraz proponowanie działań naprawczych, modyfikacyjnych i zastępczych w celu optymalizacji procesów produkcyjnych.

 Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w branży maszynowej, tworzyw sztucznych, automotive bądź przemyśle ciężkim.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności zarządzania zespołem, znajomość narzędzi motywacyjnych.
  • Bardzo dobra znajomość przepisów BHP.
  • Biegła obsługa komputera, w tym MsOffice.

Nasz Klient oferuje:

  • Wynagrodzenie podstawowe i premię roczną.
  • Dofinansowanie opieki medycznej.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Devire Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Devire Sp. z o.o., Devire GmbH oraz Devire s.r.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz oświadczasz, że akceptujesz naszą Politykę Prywatności (www.devire.pl/polityka-prywatnosci) i Regulamin Serwisu (www.devire.pl/regulamin-serwisu/)

Ogłoszenie archiwalne