Oferta pracy

Dyrektor Techniczny

Soltex sp. z o.o. sp. kO firmie

  • Kopanina 34, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer

Soltex sp. z o.o. sp. k

Kopanina 34

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie harmonogramu inspekcji, konserwacji, napraw i przeglądów urządzeń, instalacji oraz systemów technicznych 6 resortów nadmorskich uraz magazynów i biur o łącznej powierzchni ponad 60 000 GLA w Poznaniu i Kaliszu,

  • Wdrażanie, koordynacja oraz kontrola powyższych działań zgodnie z wytyczonym harmonogramem oraz nadzór nad ich wykonawcami,

  • Monitorowanie poziomu kosztów, jakości i terminowości realizowanych robót,

  • Inicjowanie dodatkowych prac i rozwiązań w obiekcie,

  • Nawiązywanie współpracy z serwisami zewnętrznymi (np. serwis basenów, klimatyzacji, itp.), kontrola wykonywanych usług i ich rozliczanie,

  • Organizowanie interwencji awaryjnych i naprawczych w obiektach.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowana branża hotelarska,

  • Znajomość podstaw prawa budowlanego, obsługi technicznej oraz konserwacji instalacji i urządzeń,

  • Doskonale radzisz sobie w pracy z planami oraz dokumentacją: techniczną, budowlaną i eksploatacyjną budynków,

  • Doświadczenie we współpracy z wieloma serwisami zewnętrznymi,

  • Wysokie umiejętności planowania i analizy,

  • Dyspozycyjność oraz gotowość do podróży służbowych do naszych resortów, zwłaszcza w okresie kwiecień- październik,

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o elastyczne formy w zależności od preferencji Kandydata (umowa o pracę lub umowa o współpracę),

  • Możliwość korzystania z darmowego wypoczynku w resortach Holiday Park & Resort wraz z rodziną,

  • Pakiet benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe),

  • Samochód służbowy także do celów prywatnych,

  • Możliwość indywidualnego rozwoju zawodowego w dynamicznie rosnącej firmie,

  • Elastyczne godziny pracy, profesjonalne i wspierające środowisko pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników