Oferta pracy

Dyrektor Techniczny

Michael PageO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor
Dyrektor TechnicznyNumer ref.: JN -032021-2371334
  • Międzynarodowa firma produkcyjna z obszaru produkcji i przetwórstwa spożywczego
  • Nadzór nad obszarem Facility oraz Maintenance

Informacje o kliencie

W związku z rozwojem struktur wewnętrznych, nasz Klient poszukuje zaangażowanych i pełnych pasji Kandydatów na stanowisko Dyrektora Technicznego.

Opis stanowiska

  • Pełna odpowiedzialność za obszar Maintenance,
  • Nadzór nad zagadnieniami Facility,
  • Odpowiedzialność za procesy Continuous Improvement,
  • Nadzór nad projektami CAPEX,
  • Odpowiedzialność za wskazany obszar na terenie dwóch Zakładów Produkcyjnych,
  • Odpowiedzialność za proces pełnej informatyzacji Zakładu,
  • Promocja wysokiej kultury organizacyjnej,
  • Raportowanie do Zarządu,
  • Odpowiedzialność za dobór i współpracę z partnerami biznesowymi.

Profil kandydata

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (obszar Maintenance, Facility, Warehousing),
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Doświadczenie w obszarze projektów CAPEX,
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z Utrzymaniem Ruchu,
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne,
  • Leadership.

Oferujemy

  • Rozwój zawodowy u jednego z liderów swojej branży,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet szkoleń,
  • Prywatna opieka medyczna.

Ogłoszenie archiwalne