Oferta pracy

Dyrektor Techniczny

Hill International

  • Poznań, wielkopolskie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pełny etat
  • Menedżer

Nasz klient jest światowym liderem w dziedzinie urządzeń z napędem silnikowym zarówno dla użytkowników prywatnych jaki i dla firm. Obecnie poszukujemy dla niego osoby, która chciałaby pracować dla niego w Niemczech na stanowisku:

Zadania:

  • zapewnienie optymalnego funkcjonowania budynków i instalacji w budynku
  • ciągłe doskonalenie procesu konserwacji i rozwiązywania problemów we wszystkich systemach operacyjnych i technologicznych budynku (w tym sprężarki powietrza, pompy itp.).
  • analiza i poprawa działania zakładu w zakresie jego niezawodności, bezpieczeństwa i efektywności ekonomicznej
  • kierowanie i dalszy rozwój podległego zespołu

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe o kierunku elektrotechnika, mechatronika lub podobne
  • kilka lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • gruntowna wiedza techniczna i znajomość wymogów technicznych w zakresie zarządzania i konserwacji hal produkcyjnych,
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • wysokie zdolności przywódcze
  • gotowość do relokacji do Niemiec

Nasz klient oferuje : pracę w stabilnym otoczeniu rynkowym z wysoce kompetentnym zespołem, u pracodawcy wyraźnie angażującego się w sprawy swoich pracowników oraz bardzo dobre możliwości dalszego rozwoju.

Osoby zainteresowane tym stanowiskiem prosimy o przesłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem danych osobowych zawartych w przekazanych przez Panią / Pana dokumentach aplikacyjnych jest Hill Sp. z o.o. ul. Młynarska 7, 01-205 Warszawa
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Hill Sp. z o.o. na podstawie umów rekrutacyjnych zawartych z firmami trzecimi.
  3. Odbiorcą Pani / Pana danych osobowych będą firmy, z którymi Hill Sp. z o.o. zawarł umowy o świadczenie usługi rekrutacyjnej.
  4. Pani / Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia konkretnego procesu rekrutacyjnego lub wycofania przez Pana / Panią zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Administratora.
  5. Posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
  6. Ma Pan / Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
  7. Umieszczenie Pani/Pana danych będzie dobrowolne i równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich przetwarzanie, przedmiotowa zgoda może być odwołana w każdym czasie. Cofnięcie zgody należy przesłać na adres [email protected]
  8. Zmiany w danych osobowych można dokonać wysyłając maila z taką prośbą na adres [email protected]

Ogłoszenie archiwalne