Oferta pracy

Dyrektor Techniczny

Integra Consulting PolandO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor
INTEGRA Consulting Poland (www.integra-consulting.pl) obecna jest na rynku od 1997 r. Znajdujemy się w czołówce firm szkoleniowo-doradczych. Realizujemy programy rozwojowe, wzmacniamy odpowiedzialność i zaangażowanie jednostek oraz zespołów. Dzięki naszym rekomendacjom zatrudniani zostają najlepsi kandydaci – specjaliści i menadżerowie.

Dla naszego Klienta, polskiej firmy z branży konstrukcyjnej, poszukujemy doświadczonego menadżera na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Twoje zadania będą polegały na:

  • Weryfikacji dokumentacji projektowej realizowanych obiektów
  • Wizjach lokalnych i uzgodnieniach technicznych w planowanych realizacjach
  • Nadzorze nad pracą działu konstrukcyjnego
  • Opiniowaniu umów handlowych w zakresie możliwości i rozwiązań technicznych
  • Nadzorze i monitorowanie dokumentacji systemowej produktów
  • Nadzorze i monitorowanie aktualizacji warunków zabudowy
  • Opracowywaniu nowych rozwiązań konstrukcyjnych
  • Planowaniu, inicjowaniu, koordynowaniu szkoleń montażowych dla firm zewnętrznych, nadzorze nad ich zawartością merytoryczną i przebiegiem,
  • Sporządzaniu budżetu działu
  • Realizacji wymogów określonych w dokumentach systemu zarządzania jakością
  • Zatwierdzaniu jednostkowych dokumentacji technicznych
  • Szkoleniu podwładnych pracowników

Szukamy kandydatek/ kandydatów, którzy cechują się:

  • Wykształceniem wyższym – inżynier mechanik
  • Doświadczeniem i szeroką wiedza z zakresu konstrukcji maszyn
  • Doświadczeniem w zarządzaniu zespołem technicznym min. 3 lata
  • Biegłą znajomość konstrukcji mechanicznych
  • Mile widziana znajomość prawa budowlanego
  • Znajomością programów typu AutoCad i Inventor
  • Posiadaniem uprawnień projektowych – pożądane
  • Posiadaniem czynnego prawa jazdy kat.B
  • Znajomością języka angielskiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym

Pracodawca zapewnia:­

  • Odpowiedzialną pracę z możliwością wpływu na realizowane projekty
  • Ubezpieczenie medyczne premium
  • Narzędzia pracy w tym samochód służbowy
  • Kartę sportową

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Administratorem danych osobowych jest Integra Consulting Poland Sp. z o.o. Sp. k., ul. Górki 7, 60-204 Poznań.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przesłanie CV z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Integra Consulting Poland Sp z o.o. Sp. k. z siedzibą w Poznaniu w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych procesach rekrutacyjnych” za pomocą przycisku Aplikuj na stronie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy