Oferta pracy

Dyrektor Techniczny

FABRYKA BRONI "ŁUCZNIK" - RADOM sp. z o.o.O firmie

FABRYKA BRONI "ŁUCZNIK" - RADOM sp. z o.o.

Aleksego Grobickiego 23

Radom

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie podległym zespołem pracowników na który będą składać się następujące obszary: utrzymanie ruchu, gospodarka narzędziowa, logistyka, zarządzanie nieruchomościami;

  • odpowiedzialność za realizację celów, jakościowych, ilościowych, terminowych;

  • budżetowanie oraz nadzór nad realizacją budżetu w podległym obszarze;

  • koordynacja procesów przy dokonywaniu zamówień;

  • planowanie i nadzór nad realizacją nowych inwestycji;

  • nadzorowanie prac w zakresie planowania przeglądów i konserwacji maszyn, urządzeń, instalacji oraz zapewnieniem ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń i instalacji;

  • optymalizacja i wdrażanie nowych rozwiązań w podległym obszarze;

  • współpraca z pionem produkcji w zakresie optymalizacji procesów produkcyjnych w oparciu

  • o Lean Manufacturing;

  • kształtowanie i nadzorowanie współpracy z kontrahentami.

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie techniczne (mechatronika, budowa maszyn, organizacja produkcji lub pokrewne);

  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym;

  • skuteczne stosowanie technik wspomagających optymalizację procesów w oparciu o Lean Manufacturing;

  • znajomość specyfiki branży metalowej;

  • umiejętność zarządzania pracownikami;

  • doświadczenie w nawiązywaniu i rozwijaniu relacji biznesowych;

  • wysokie zdolności analityczne, strategicznego myślenia, kreowania innowacyjnych rozwiązań, inicjatywy w działaniu;

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (pożądane).

To oferujemy

  • umowę o pracę w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku i będącym liderem w branży;

  • możliwość realnego wpływu na rozwój przedsiębiorstwa;

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i dalszego rozwoju zawodowego;

  • kontakt z nowoczesną techniką;

  • narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych zadań;

  • samochód służbowy;

  • pracowniczy program emerytalny;

  • dodatkowe ubezpieczenie na życie;

  • prywatny program opieki medycznej;

  • świadczenia socjalne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • samochód służbowy

Fabryka Broni „Łucznik” – Radom sp. z o.o.jest producentem i dostawcą broni strzeleckiej. Firma świadczy, także usługi rusznikarskie oraz serwis z zakresu naprawy i modernizacji broni. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ciągłemu wdrażaniu nowych technologii oraz pasji projektowania nowych produktów, firma zdobyła uznanie wśród najbardziej wymagających klientów w Polsce i za granicą. Stanowimy zespół z pasją i wizją bezpiecznego świata.

Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych firm, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Przewiń do profilu firmy