Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Dyrektor Techniczny

Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.

  • Jana Kochanowskiego 30, Tarnów
    Tarnów, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Jana Kochanowskiego 30

Tarnów

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, organizowanie, koordynowanie i nadzór nad pracą działów technologii, konstrukcji oraz utrzymania ruchu w sposób zapewniający pełne wykorzystanie czasu pracy i kwalifikacji pracowników dla uzyskania wysokiej jakości i wydajności,

  • Nadzór nad prawidłową i bezpieczną eksploatacją maszyn i urządzeń technicznych oraz zapewnienie ich efektywności,

  • Inicjowanie, rozwijanie i wdrażanie nowych technologii mających na celu udoskonalenie procesu produkcji,

  • Tworzenie, nadzór i prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej,

  • Ścisła współpraca z działami produkcyjnymi,

  • Odpowiedzialność za stworzenie i realizację strategii w obszarach technicznych,

  • Współpraca z dostawcami, zewnętrznymi firmami serwisowymi i innymi instytucjami,

  • Promowanie i nadzorowanie działań związanych z ulepszaniem procesu produkcji,

  • Efektywne kierowanie grupą podległych pracowników, w tym planowanie zadań oraz bieżący nadzór nad ich wykonaniem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Kilkuletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Analityczne myślenie, umiejętność planowania i podejmowania decyzji,

  • Umiejętność efektywnego zarządzania Zespołem,

  • Rozwinięte kompetencje przywódcze,

  • Zdolności negocjacyjne,

  • Rozwinięte kompetencje myślenia strategicznego,

  • Komunikatywność i samodzielność w działaniu,

  • Nastawienie na realizację wyników,

  • Prawo jazdy kategorii B,

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet benefitów pozapłacowych

  • Przyjazną atmosferę i partnerskie relacje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w zespole ukierunkowanym na współpracę i osiąganie ambitnych celów

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

Zakłady Mechaniczne “Tarnów” S.A. nieprzerwanie prowadzą działalność przemysłową od 1917 r., co czyni firmę jednym z najstarszych przedsiębiorstw w Tarnowie. Wizytówką Spółki jest szeroka oferta uzbrojenia i sprzętu wojskowego, w której szczególną rolę odgrywają karabiny wyborowe i maszynowe, granatniki, moździerze, artyleryjskie i artyleryjsko-rakietowe zestawy przeciwlotnicze oraz sprzęt szkolno-treningowy.

Przewiń do profilu firmy