Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Techniczny

Soltec sp. z o.o. sp. k.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołami technicznymi w tym: serwisowym, projektowym, magazynów energii, szkoleń, rozwijanie ich kompetencji i motywowanie

  • Tworzenie i realizacja strategii firmy w zakresie technicznych aspektów jej działalności

  • Współpraca z kluczowymi klientami w zakresie technicznych aspektów współpracy

  • Odpowiedzialność za wyznaczanie celów i planowanie zasobów niezbędnych do ich realizacji

  • Odpowiedzialność za wszystkie projekty i aspekty techniczne

  • Operacyjne zarządzanie pionem technicznym

  • Regularne raportowanie postępów realizacji zadań do Zarządu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: Elektryka, Elektrotechnika, Elektroenergetyka i pokrewne)

  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (zarówno w zarządzaniu zespołami technicznymi, jak w podejmowaniu strategicznych decyzji technicznych i projektowych)

  • Znajomość metodyk zarządzania projektami i procesami

  • Umiejętność budowania pozytywnych, trwałych relacji z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi

  • Biznesowe podejście do realizowanych projektów

  • Umiejętność planowania i rozwiązywania problemów

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. średniozaawansowanym

To oferujemy

  • Odpowiedzialną, różnorodną i pełną wyzwań pracę

  • Umowę o pracę (jest możliwość zatrudnienia na innych warunkach)

  • Możliwość rozwoju zawodowego: szkolenia, udział w konferencjach

  • Ciekawą, nieszablonową pracę w szybko rozwijającej się branży

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer)

Jesteśmy jednym z największych dostawców komponentów fotowoltaicznych w Polsce. Od 15 lat dostarczamy najwyższej jakości elementy systemów PV firmom, które projektują, montują oraz serwisują instalacje fotowoltaiczne swoich klientów. Nasi partnerzy biznesowi mogą liczyć dodatkowo na profesjonalne wsparcie merytoryczno-techniczne w zakresie projektowania instalacji, a także doboru i serwisowania komponentów PV. Wykorzystując zdobyte doświadczenie dzielimy się wiedzą organizując szkolenia z zakresu montażu instalacji fotowoltaicznych, magazynów energii, systemów hybrydowych oraz najnowocześniejszych rozwiązań w tym zakresie. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy