Ta oferta pracy jest nieaktualna od 206 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Techniczny

  • Warszawa, mazowieckie
  • Dyrektor/Prezes
  • 2017-02-01

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
top

ALSTOM – zatrudniając ponad 25 000 pracowników w 60 krajach świata - oprócz superszybkich pociągów TGV/AGV i Pendolino oferuje także nowoczesne tramwaje, składy metra oraz pociągi dla linii podmiejskich i regionalnych, jak również systemy sygnalizacji i sterowania dla kolejnictwa.

ALSTOM w Polsce

  • Chorzów - Produkcja wagonów metra oraz tramwajów nowej generacji
  • Warszawa – Serwis oraz utrzymanie pociągów dużych prędkości dla projektu Pendolino
  • Warszawa – Biuro Regionalne – Marketing i Sprzedaż

Miejsce pracy: Warszawa
ul. Kozia Górka 9
Numer referencyjny: PEN/2017/02/DT

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI

  • Organizacja pracy działów: Engineering, ILS, RAMS, APSYS i Industrializacja oraz kierowanie podległym zespołem
  • Zarządzanie planem utrzymania pociągów ED-250 Pendolino
  • Zarządzanie projektem przeglądów wyższego rzędu (Overhaul)
    • Regularne i spójne aktualizacje harmonogramu z uwzględnieniem analizy opóźnień oraz propozycjami akcji dla Zespołu Projektowego
    • Koordynacja działań pomiędzy poszczególnymi interesariuszami Projektu
  • Planowanie i inicjowanie rozwiązań mających na celu redukcję kosztów projektu w zakresie optymalizacji procesów (LCC)
  • Odpowiedzialność za wdrażanie Road Mapy APSYS w obszarze Industrializacji
  • Współpraca z innymi jednostkami Alstom w sprawach technicznych (pozyskanie dokumentacji, zakup oprzyrządowania, konsultacje i rozwiązywanie problemów technicznych)
  • Opiniowanie w kwestii zagadnień technicznych

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego (w tym słownictwa technicznego) na poziomie co najmniej średniozaawansowanym
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Znajomość zagadnień Lean Manufacturing
  • Doświadczenie w branży kolejowej będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w prężnie działającej firmie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się