Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Techniczny

CGA Invest Sp. Z o.o. O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • organizacja i nadzór nad wykonawstwem powierzonej budowy zgodnie z obowiązującymi przepisami, założonymi technologiami, harmonogramem, umowami, specyfikacją techniczną i projektami

  • przygotowywanie harmonogramów robót i terminowa realizacja,

  • analiza dokumentacji technicznej,

  • organizowanie i kierowanie pracą podległego zespołu

  • prawidłowe dokumentowanie i raportowanie postępów realizacji,

  • dbałość o należyte standardy BHP,

  • dobra znajomość przepisów w zakresie prawa budowlanego,

  • znajomości pakietu Office oraz Acad

  • odbiory inwestycji do użytkowania ( koordynacja, przygotowanie dokumentacji i reprezentowanie inwestora w trakcie odbiorów)

Nasze wymagania

  • nadzór oraz koordynowanie pracy działu technicznego we współpracy z innymi działami,

  • nadzór nad budżetowaniem, ofertowaniem i umowami,

  • nadzór nad podległym zespołem a także inspektorami nadzoru,

  • nadzór i koordynacja postępowań administracyjnych,

  • nadzorowanie i koordynowanie prac nad pełnym procesem inwestycyjnym:

  • analizy przydatności gruntów,

  • zmiany miejscowych planów,

  • uzyskiwanie pozwoleń na budowy,

  • prace projektowe,

  • optymalizacja procesu pod kątem kosztów, terminów i rozwiązań technologiczno-materiałowych,

  • realizacja inwestycji zgodnie z harmonogramami rzeczowo-finansowymi,

  • odbiory na użytkowanie,

  • utrzymanie eksploatacyjne obiektów.

  • prowadzenie negocjacji handlowych i uzgodnień szczegółowych z biurami projektowymi oraz innymi uczestnikami procesu inwestycyjnego,

  • współpraca w ramach powierzonych zadań z Zarządem oraz innymi Działami.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt B2B),

  • możliwość rozwoju w strukturach,

  • praca u jednego z liderów w branży.

CGA Invest Sp. Z o.o.

CGA Invest sp. z o.o. działa od wielu lat z sukcesem w obszarze wznoszenia obiektów apartamentowych, hotelowych oraz gastronomicznych. W związku z dalszym rozwojem firmy i realizacją kolejnych inwestycji zatrudnimy osobę na stanowisko:

Kierownik Budowy

Przewiń do profilu firmy