Oferta pracy

Dyrektor Techniczny Zarządzania Obiektami

Seris Konsalnet Cleaning Sp. z o. o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie obiektami (biurem/magazynem) oraz kompleksową dokumentacją techniczną i urządzeń pod kątem FM

  • nadzór nad eksploatacją obiektu, przeglądami, konserwacjami systemów i urządzeń technicznych, remontami oraz nad poprawnością pracy powierzonej infrastruktury technicznej ( urządzenia, instalacja, systemy techniczne)

  • nadzór pracy podwykonawców na obiekcie oraz kontrola jakości świadczonych usług

  • realizacja przeglądów, napraw oraz zlecanie prac remontowych/konserwatorskich

  • podejmowanie i organizowanie interwencji awaryjnych i naprawczych w obiekcie

  • monitorowanie utrzymania czystości pomieszczeń

  • optymalizacja kosztów utrzymania obiektu

  • prowadzenie inwentaryzacji maszyn, sprzętu, urządzeń i narzędzi

  • rygorystyczne przestrzeganie przepisów BHP i PPOZ oraz nadzór w tym zakresie nad pracownikami

  • nadzór nad gospodarowaniem powierzonymi materiałami, urządzeniami i narzędziami,

  • działania nakierowane na zapewnienie bezpieczeństwa w obiekcie

  • planowanie, przygotowanie, realizacja audytów zewnętrznych i wewnętrznych

Nasze wymagania

  • minimum 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku minimum kierowniczym

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • znajomość prawa budowlanego

  • znajomość obsługi technicznej oraz konserwacji instalacji i urządzeń elektrycznych, HVAC, PPOŻ., niskoprądowych i systemów BMS;

  • wiedza z zakresu HACCP i zarządzania obiektem

  • Umiejętność kierowania zespołem technicznym oraz prowadzenia spraw administracyjnych zgodnie z określonymi procedurami;

  • Uprawnienia min. SEP Gr. I i II E, mile widziane w zakresie dozoru;

  • dobra organizacja pracy, umiejętność wyznaczania zadań i egzekwowania ich realizacji

  • umiejętność współpracy w zespole i z podwykonawcami

  • prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjność, komunikatywność, samodzielność w działaniu

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • Samodzielność, komunikatywność, odpowiedzialność, umiejętność budowania i utrzymywania trwałych relacji biznesowych, dobra organizacja czasu i pracy.

  • Gotowość do podróży służbowych na terenie Polski.

To oferujemy

  • samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Seris Konsalnet Cleaning Sp. z o. o.

Seris Konsalnet Cleaning Sp. z o.o. – lider na rynku w branży ochrony i usług utrzymania czystości.

Przewiń do profilu firmy