Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Technikum

  • Opole, opolskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 20.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa TEB Edukacja jest wiodącą na rynku grupą podmiotów i szkół oferującą swoim klientom kompleksowe usługi edukacyjne. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę i wciąż poszukujemy nowych kierunków rozwoju. W naszej pracy łączymy pasję i doświadczenie z nowoczesnym podejściem do edukacji. Współpracując z nami możesz liczyć na przyjazną atmosferą pracę oraz partnerskie podejście, chętnie rozmawiamy z Pracownikami o ich pomysłach oraz wdrażamy te najlepsze. Dołącz do nas!

    Więcej o nas:    www.teb.pl      www.edicon.pl

    Do prężnie działającego i funkcjonującego technikum
    poszukujemy osoby na stanowisko:
    DYREKTOR TECHNIKUM
    Miejsce pracy: Opole

    OPIS STANOWISKA

    • kierowanie działalnością szkoły
    • prowadzenie lokalnych działań marketingowych
    • aktywne uczestnictwo w procesie promocji szkoły i kierunków oraz rekrutacji uczniów
    • zarządzanie pracownikami
    • przygotowanie, prowadzenie, kontrola i archiwizacja dokumentacji przebiegu nauczania
    • sprawowanie nadzoru nad prawidłowym realizowaniem procesu kształcenia ze szczególnym uwzględnieniem podstawy programowej i standardów egzaminów zawodowych
    • reprezentowanie szkoły wobec uczniów i lokalnych władz administracyjnych oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku szkoły na zewnątrz

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie wyższe
    • doświadczenie na stanowisku kierowniczym
    • doświadczenie w zarządzaniu placówką oświatową – mile widziane
    • stopień awansu zawodowego nauczyciela (mile widziane studia podyplomowe z zakresu zarządzania oświatą)
    • bardzo dobre umiejętności organizacyjne
    • umiejętność prowadzenia wystąpień publicznych
    • dyspozycyjność i elastyczność
    • dobra znajomość pakietu MS Office
    • samodzielność i inicjatywa w działaniu

    KORZYŚCI DLA CIEBIE:

    szkolenia i studia podyplomowe
    przyjazna atmosfera pracy
    dodatkowe dni wolne

    umowa o pracę
    świętujemy sukcesy
    świadczenia świąteczne

    Administratorem danych osobowych jest TEB Edukacja sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, al. Niepodległości 2.

    Dane osobowe w zakresie wymienionym w art. art. 221 1 kodeksu pracy będą przetwarzane w celu:

    1. realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: 221 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej „Rozporządzenie”) w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych,

    2. w zakresie wizerunku (podstawa prawna: 221 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. A Rozporządzenia),

    3. w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji (podstawa prawna: 221 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia).

    Podanie danych osobowych, o których mowa w pkt 1. powyżej jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Podanie danych i wyrażenie zgód, o których mowa w pkt 2 oraz pkt 3 powyżej jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji.

    Dane osobowe zbierane w celu realizacji procesu rekrutacji będą przetwarzane przez okres do 2 tygodni po zakończeniu rekrutacji, a dane przetwarzane w oparciu o zgodę na przyszłe rekrutacje przez okres jednego roku, liczonego od dnia 1 stycznia następującego po dacie złożenia aplikacji.

    Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego. Osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania w każdym czasie.

    Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania w każdym czasie. Inspektorem Ochrony Danych Osobowych jest Rafał Surowy. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest za pośrednictwem e-mail:  [email protected]

    Osobie przysługuje prawo wniesienia skargi do PUODO, gdy uzna, że przetwarzanie jej danych osobowych, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.”

    Dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany na etapie składania aplikacji, niemniej jednak nie będzie to prowadziło do zautomatyzowanego podejmowania decyzji.

    Wysyłając swoje zgłoszenie rekrutacyjne Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celu:

    1. realizacji procesu rekrutacji w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych.

    2. w zakresie wizerunku udostępnionego przeze mnie w dokumentach aplikacyjny